Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki homeopátiás...

Használ valaki homeopátiás bogyókat babáknál?

Figyelt kérdés
Kisfiam 5 hónapos a születése óta rossz alvó de az elmúlt egy hónapban fél óránként óránként de van hogy 10-20 percenként megébred. Mivel hasfájós volt így ringatva alszik el nem tud magától vissza aludni. Saját ágyában alszik próbáltam már közénk tenni de ugyanúgy megébred éa vissza kell ringatni. Olvastam a pulsatilla csodabogyóról meg a chamomilláról a kérdésem hogy egyszerre kaphatja egy baba a kettőt? Persze nem egyidőben hanem mondjuk reggel a chamomillát délben a pulsatillát délután chamomillát este lefekvés előtt megint a pulsatillát. Eleinte csak a chamomillát próbáltuk hát semmi hatása nem volt napközben nyugodtabb volt mint szokott de este ugyanúgy sőt sűrűbben ébredt egyszer egyik hajnalban pluszba adtam neki pulsatillát és egyhuzamban aludt át 4 órát. Valakinek valami véleménye erről? Vagy olvastam még a coffeáról arról valakinek valami tapasztalata?

2018. dec. 30. 10:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
35%
Próbáltam pedig nem hiszek benne, nem ért az semmit. Chamomillát próbáltam és sedatif pct. Ha a tiednek használ akkor add nyugodtan.
2018. dec. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%
A babára nem hat a plecebó, tehát kidobott pénz. Én kínomban kipróbáltam a Chamomillát folyton síró, fogzó babánál fél éves kora körül, nyilván nem lett jobb tőle. Ami fáj, az fáj, azon egy kis kamillabogyó nem segít...
2018. dec. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
79%

A homeopatia placebo, azaz semmi, adhatod neki.

Ha neked faj valamid kamilla teat iszol ra ?

2018. dec. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
33%
Mi hasznaltuk a Sedatif PC-t, nekünk bevallt. Alvaszavarra ann k mindent kipróbáltunk, semmi sem használt, ez igen. Úgy a gyerek 2-3 éves korától pedig mindenki a családban Oscillococcinum kúrát tart ősztől, nagyon ritkán volt az elmúlt 15 év alatt felsőlégúti megbetegedés a családban. Lehet hogy placebo, de nekünk mégiscsak használt.
2018. dec. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
27%

Sedatif PC.

A fogzásra, hasfájásra is több szer használható, a tünetek függvényében.

Tehát figyeld meg alaposan a babád, hogyan viselkedik és a homeós oldalakon megtalálod a leirásokban, melyik egyezik leginkább a kicsid tüneteivel.

Nekem homeopátiás fül-orr-gégész orvos segített, kruppnál, mandulagyulladásnál, hörghurutnál.

2018. dec. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
80%
Ennyi erővel be is lehet telefonálni az asztro show-ba és nyugodt alvást kérni. Ugyanannyit ér.
2018. dec. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
13%

6!


Valóban. Lehet azt is. Mi elég sokmindent kipróbáltunk anno, mert a gyerekem szinte semmit nem aludt. Nem vált be semmi. Ezt egy homeopátias orvos javasolta -"valodi" gyermek háziorvos és homeopata, épp helyettesített, amikor mennünk kellett. Bevallt. Ha nem akarod, neked nem kell kipróbálni.

2018. dec. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
81%

Azt ugye tudod, hogy a homeopátiás szerek a placebo hatáson alapulnak? Maga a gyógyszer vagy vitamin vagy semmi, pszichológiai hatása van amit a reklám, a csomagolás és a készítmény formája vált ki, egy csecsemőre ez nem lesz hatással.

Sajnálom, de más megoldást kell találnod.

2018. dec. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
56%
Én is kipróbáltam. Gyerekorvosunk írta fel, nálunk nulla hatása volt.
2018. dec. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
24%
Értem, 8. Ezek szerint az én akkor 9 hónapos gyerekem felismerte, hohy ez placebo hatás. Azóta már eltelt 15, nyilván az Oscillococcinum is csak azért hat mindenkinél a családban, mert mindannyian a placebo hatást várjuk
2018. dec. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!