Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb popsi törlő?...

Melyik a legjobb popsi törlő? Természetesen majd a baba bőre dönt hogy melyik az ami neki jó de addig is szeretnék venni valamilyet. Melyik a legnedvesebb illetve nem szakad olyan könnyen?

Figyelt kérdés

2018. dec. 31. 11:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Rossmann extra sensitive, nagyon jó az összetétele, de csak akkor nedves ha megfordítva tárolod, elötte a cot one-t vettük, ami nagyon jó, de brutál drága, az összes többitől piros lett a bőre.
2018. dec. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem is a rossmannos extra sensitive (zöld). Valóban nem annyira nedves, mint mondjuk egy pampers (ami tele van parfümmel), de nekünk pont elég, nem szoktam megfordítva tárolni sem (?).
2018. dec. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
51%
Külföldön élek, itt mások vannak nem is ezért írok , hanem nem mindig az ám a legjobb ami vizes , itt van egy fajta amiből csak úgy csucsog a víz , na az sem jó. Az a jó , ha se nem nagyon vizes se nem túl száraz.
2018. dec. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nekünk a Dm-es sensitív vált be nagyon.az elsőnél is azt használtuk és most a kislányomnál is.szerintem a legjobb.
2018. dec. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Pamperst és a rossmanosat használjuk. Bőrgyógyász a rossman sensitivet mondta.
2018. dec. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Müller penathen
2018. dec. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Watervipes
2018. dec. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Meg egy szavazat a dm babylove popsitorlore. Eleg nedves is es jo árban is van szerintem.
2018. dec. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én tescosat használok, de nem azért mert nincs drágábbra pénz. Magamon is kipróbáltam őket, szerintem az volt a legjobb. Illetve én mindig letörölöm vizes ruhával is neki utána.
2018. dec. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Neogranormont használok.
2018. dec. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!