Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos gyerek mellől...

Hány hónapos gyerek mellől szabadultatok ki egy kicsit?

Figyelt kérdés

Leginkább olyanok válasza érdekelne,akik fejtek vagy tápszereztek, tehát cumisüveggel édesapa tudott vigyázni a babára (= nem kellett kivárni az első teljes étkezés kiváltást). Hány hónapos volt a pici, amikor először meg tudtátok engedni magatoknak, hogy elmenjetek kicsit pihenni, feltöltődni, egyedül lenni?


Olyanok válasza nem érdekel, akik szerint attól jó anya valaki, hogy 1-2-3-sok évig sehova nem mozdul ki.


2018. dec. 31. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom mit jelent neked a kiszabadulás.

De én már 1 hetes baba mellől elmentem ügyeket intézni, vagy csak sétálni. Két szoptatás közötti időben.

Kb 2 hónapos korától pedig rendszeresen járok úszni heti 1x. És szoptatok. Tehát van 2,5 órám magamra. Nekem ez is kiszabadulást jelent. Szeretnék több időre is "lelépni" de sajnos nem eszik cumisüvegből a babám...

2018. dec. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
3 hetes volt, mikor megszoptattam, lefejt tejet is hagytam, es a ferjemmel elmentunk 1,5 orara, meg anyosom vigyazott a gyerekunkre. Legkozelebb ugyanerre 4 honapos koraban volt lehetosegunk, akkor anyukam vigyazott ra, es szinten olyan 1,5-2 orat voltunk “tavol” (egyutt nyaraltunk, es elmentunk uszni). Az elso esetben utolag tudtuk meg, hogy vegigsirta a tavolletemet :(( A masodik esetben jol elvolt a kisagyban nezelodve.
2018. dec. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Én ugyan szoptattam a gyerekeket, de már pár hetesen is ninden nap elmentem egy-egy órára sétálni nélkülük, mert szükségem volt egy kis gyerekmentes idöszakra. Utána annál jobban bírtam a vele járó stresszt.
2018. dec. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Pénteken született, hètfőn kb 4 órát volt az apjával lefejt tejjel otthon, amíg én elmentem varratszedésre és venni pár dolgot neki.

Nekem abban az ég világon semmi pihenés vagy feltöltődés nincs, ha csak úgy elmegyek valahová, úgyhogy ilyeneket nem csinálok

2018. dec. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
10 napos volt a kisfiam, amikor először otthon hagytam a férjemmel 2 órára. Fejtem le tejet és minden további nélkül elfogadta cumisüvegből. Azóta is többször előfordult már, hogy a fiúk kettesben maradtak, ha nekem dolgom volt és soha semmi gond nem adódott.
2018. dec. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%

azonnal

mivel akkor iskolában jártam és be kellet fejeznem

igy a sulis időben cumisüvegből kapta a tejet ...

2018. dec. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2 éves kora óta tudom úgy rábízni pl mamára h nyugodt vagyok. Előtte apa vigyázott rá, bár amilyen sokat dolgozott akkoriban az nem volt jellemző. Előtte nem is nagyon akartam h nélkülem legyen. Mostmár muszáj is, meg igénylem is h legyen egy kis énidő.
2018. dec. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!