Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindig ilyen körülményes lesz...

Mindig ilyen körülményes lesz bárhova menni a gyerekkel?

Figyelt kérdés

Kisfiam 8 hónapos. Nem tudok vele nyugodtan sehova elindulni, mert fel óra az utazás nekünk oda-vissza a városba plusz számítgatni kell mikorra érjünk vissza hogy egyen..

Ez így téboly. Ugye lesz majd olyan, hogy nem lesz ennyire körülményes..?


2019. jan. 4. 15:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Lesz, ha majd már mindent eszik és nem alszik annyit... ami egyéni, hogy mikor, nekünk 1,5 felett jött el.
2019. jan. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
27%

Persze, hogy lesz, de még nagyon sokára. Nekem 5 éves, és mindig elhúzza az időt pl reggelente az oviba indulás előtt.

Komolyan sokkal könnyebb volt, mikor kisebb volt, mert akkor nem volt minden ennyire kapkodós, pedig direkt sokkal korábban rlkezdünk készülődni.

2019. jan. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
15%
Később jön a bölcsibe-oviba-suliba szállítás. Aztán, mikor azt hiszed, hogy vége, na akkora meglesz a 2. és a 3. puja, és indul újra a kör!
2019. jan. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Csak addig lesz téboly, amíg Te bosszantod magad apróságokon. Mi történik, ha nem otthon eszik? Lazulj el egy kicsit, mert tényleg meg fogsz őrülni, ha elkezd szaladni.
2019. jan. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

Lesz


Viszont az evés kiatt a legkevésbé körülményes szerintem


6 hós babám van

2019. jan. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
46%

Nekem a pelenkacsere a para.Mégis hol cserélem ki?Oké tesco mondjuk, de ha én a városba megyek az nagyon kiesik.

Főleg rossz időben.

Nekem is macerás...

2019. jan. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
38%

Babám kettő-három hónapos kora óta heti legalább ötször mentünk valahova, igen busszal 30 perc az út oda vissza. 6 hónapig kizárólag szoptattam, reggeltől estig és el lehet vele menni nem tudom mi ebben a körülményes? Egy kávézóban pl. miért ne lehet megetetni?

Nem akarásnak nyögés a vége erre szokták mondani

2019. jan. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%

2 gyerekem van (még, májusban születik a 3.). Sosem paráztam, sőt én imádok velük menni. Kisvárosban lakunk, ha bármi kell, távolsági busszal 45 perc a nagyváros. Nekem a felszállás-leszállás körülményes, mert a gyereket ki kell venni a babakocsiból, összecsukni, és csak úgy lehet felszállni, egyedül macerás, de nem tragédia.

Elég sok helyen van pelenkázó, a városban 2 "pláza" is van, ahol erre lehetőség van, de van olyan beülős cukrászda, ahol szintén meg lehet oldani. Nyáron pedig a babakocsiban pelusoztam. Ha sétáltunk valahol, akkor szintén abban ülve etettem meg, ha nem volt más lehetőség, szoptatni meg bárhol tudtam (játszótér, park, a fiam fociedzésén az öltözőben).

Addig körülményes, míg magadnak azzá teszed.

2019. jan. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
27%

Amúgy ha nagyobb lesz, nehezebb lesz elindulni, mert akkor majd jönnek a kifogások, meg hogy ez marad le, az marad le.

Pont ezért fogom letenni a jogsit, mert nem leszek a rohadt tömegközlekedéshez kötvr, hanem elérek a-bol b-be negyed óra alatt, nem kell a babakocsit le és felnyomatji a buszra, stb.

2019. jan. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%

Én azt gondoltam mennyire körülményes mikor kicsi, aztán most 14 hónaposan meg elfut ha meglátja a kabátot, visít mert nem akar öltözni, lerúgja a félig feladott bakancsot és még azelőtt agyvérzést kapok, hogy elindulnánk :D:D

Amúgy vihetsz magaddal pld banánt ilyen utakra, azt oda tudod már adni neki, úgy is hogy összenyomod kicsit az ujjaiddal vagy valami üveges bébiételt amit megehet melegítés nélkül is akár.Tápszeres volt az enyém, ha tudtam ,hogy nem érünk haza kajára,forraltam vizet beleöntöttem az üvegjébe és vittem magammal a tápszeres dobozt, ha éhes volt

2019. jan. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!