Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is baj ez? Mi...

Szerintetek is baj ez? Mi baja lehet ettől egy babának? Ti hanykor keltek a babaval?

Figyelt kérdés
Akkor felébredünk amikor megy a férjem dolgozni és utána még sokáig ágyba vagyok. Ide hozom a lányomat az ágyba és ő nyugodtan játszik mellettem én meg fekszek pihenek pizsiben vagyok 11 ig. Nekem igy jo.
2019. jan. 4. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egészségedre.
2019. jan. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ez igy jo miert erdekel mas velemyenye? Csinald ugy ahogy neked es a kicsinek is megfelelo. Nincs is tobb kerdes.
2019. jan. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nektek így jó, tedd. Örülnék, ha nyugton maradna a fiam legalabb 9ig, d3 hát nekem ez jutott, neked meg az. Élvezd ki, amig lehet 😊
2019. jan. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De a férjem meg emiatt haragszik rám hogy ez igy nemjoo.
2019. jan. 4. 21:16
 5/10 anonim ***** válasza:

Persze , mi is ezt csináltuk , és eszembe nem jutott volna kikérni más véleményét , senkinek semmi köze hozzá ha neked így jó , nyugodtan éljetek így.

Használd ki, egy idő után úgyis változni fog, mi olyan hét-nyolc hónapos korában kezdtünk el járni játszós csoportba, úgyhogy akkor menni kellett a busszal reggel, ez heti háromszor volt, úgyhogy megszokta így , utána már nyolc körül kelni akart minden nap.

2019. jan. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Miért lenne baj?!

Ha nektek így okés, akkor?

Attól h gyereked van, még nem kell a kakas kukorékolással. Mázlid van! Élvezzd ki

2019. jan. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
Férjed megy dolgozni, akkor neki mégis mi köze hozzá? Vagy az a fajta férfi , aki azt várja el hogy puccban legyél te is meg a lakás is kwgyen a háromfogásos étel? Na , az enyém nem ilyen , örült , hogy pihenhetek amennyit tudok.
2019. jan. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%

Babàm 6kor ébred minden nap. Én örülnék ha ellene velem az ágyban 11ig

Férjem is örülne.

Tiéd szerint ez miért baj?

2019. jan. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
Mikor megy el a ferjed dolgozni? Sztem nem mindegy hogy meg 5orat vagy az agyba vagy 1et pl. Nálam rendszeresen ugy van, h 8kor kelek gyerekestől, kibattyogok a kavemert meg a gyereknek a tapszereert elinditom a mosast, majd o eszik en kavezom, megnezem az emaileket, hireket, munkamat, tokmag nekiall pakolaszni, jatszani, es kb 40perccel ezután elteszem az agynemut es nekiallunk a napnak, kitakaritok, teregetek, fozok. (persze ha dolgunk van akkor kelünk, megyunk es nincs dogles..) nem kulonosen érdekel ki mit gondol erről, mi igy szeretjuk.
2019. jan. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha játszik melletted és nem TV-t néz, akkor szerintem mindegy, hogy az ágyban vagytok.

Mondjuk én délelőtt sétálok vele így elfárad és ebéd után alszik, ekkor van időm a házimunkát elvégezni és ha ügyes vagyok magamra is.

Nem az a baja a férjednek, hogy nem mentek sehova és a házimunka sem halad? Esetleg nem fárad le eléggé a gyerek és este nagyon pörög?

Hány éves?

2019. jan. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!