Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert nem hasonlit senkire...

Miert nem hasonlit senkire sem lanyom? Mar 2 eves.

Figyelt kérdés
Azthittem majd az apjara vagy ram egy kicsit fog hasonlitani de nem. Egy kicsit sem mimtha nem is a mi lanyunk lenne. Senkire nem hasonlit. Zöld szeme nem is volt senkinek
2019. jan. 4. 23:27
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Lehet, hogy elcserélték...
2019. jan. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A gének keveredéséből néha egészen új külső jegyek jönnek létre. Az öröklődés nem olyan egyszerű, hogy adott százalékban megjelennek az apai és anyai jegyek, aztán kész is a gyerek, hanem néha teljesen új tulajdonságok jönnek elő.
2019. jan. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én barna hajú, barna szemű vagyok. A férjem szintén barna hajú, de neki szürke szeme van. A középső lányunk vörös hajú, és zöld szemű. Egyikünkre sem hasonlít ( a legidősebb lányunk tiszta apja, a legkisebb tiszta én vagyok) Amikor a férjem nagymamája meghalt, és pakoltuk a házat, előkerültek a régi fényképek. Az egyik "ezer éves fekete-fehér" képen mintha a középső lányom lenne. Megkérdeztük nagymama egyetlen élő testvérét, hogy ki van a képen. Ő mondta, hogy az ő nagymamájuk akik lángvörös hajú, és zöld szemű volt. Szóval a középső lányom a férjem üknagyanyjára hasonlít.
2019. jan. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

3- as, milyen jo, hogy megtalaltatok a kepet, es kiderult ez, erdekes!


Kerdezo, azert a genetika ennel kicsit bonyolultabb...

2019. jan. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

ma 23:43

Te tudod mi az érdekes? Hogy a férjem nagymamája már egész kicsi korában mondta a lányomnak, hogy "Olyan szép vagy mint Rózsa" Mi mindig azt hittük, hogy a virágra érti. Sosem kérdeztük miért mondja, ő meg sosem mondta miért mondja.. Amikor a képet megmutattuk a testvérének, ő is rögtön azt mondat, hogy "Jaj aranyom. a képen a nagymamánk van Rózsa.." Akkor jöttünk rá, hogy mama mindig mondta, hogy a lányunk az ükmamára hasonlít akit Rózsának hívtak. Lányomat Andreának hívják, de mondta, hogy szeretné második névként felvenni a Rózsa nevet. Megvárjuk míg 16 éves lesz, és elintézzük ha lehet.

2019. jan. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves tortenet :)

A nev meg nagyon meghato dolog a lanyotok reszerol!

2019. jan. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A fiunk egyikünkre sem hasonlít. Ő kiköpött öcsém kicsinek... Ez van. A húgom tiszta apai nagyanyánk, csak mi hasonlitunk kicsit öcsémmel.
2019. jan. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A nagybátyám lánya kiköpött én. Ilyen a genetika.
2019. jan. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!