Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogy viselitek ezt a sírós...

Ti hogy viselitek ezt a sírós kisbaba időszakot?

Figyelt kérdés
2 hónapos babám, egyik nap semmi baja,másnap egész nap ordít. Ilyenkor semmi se használ. Üvölt az ölemben.pl ma is. És gyakorlatilag 1 percre se tudom lerakni.ettől meg már én is sírok.igaz h nálam is üvölt de azt nem tudom megtenni h lerakom az ágyába és otthagyom.(biztos a hasa fáj, 2. tápszert próbáljuk.) Másnál is ez van? Egy hónap mulva jobb lehet?

2019. jan. 5. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Zökkentsd ki. Most isteni a levegő, menjetek ki sétálni, ott tud aludni is és a hirtelen hőmérsékletvtozástól meg is fog nyugodni. Fürdesd meg. Nem kell mindig este, ha szeret pancsolni, nyugodtan bármikor (csak ne szárítsd túl a bőrét). Tornáztasd, táncoljatok, énekelj neki. Vond el a figyelmét. Nálunk egyébként 12 hetesen, mintha elvágták volna a hasfájást. 😊
2019. jan. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
A kisfiam most múlt 3 hónapos és nem könnyű ez az időszak. Lágyéksérve van, ami karácsony előtt kizáródott, kórházba kerültünk, sokat hányt és véreset kakilt. Jövő héten műtenék, de tegnap az aneszteziológus azt mondta, hogy sípol a tüdeje, nem hagyja jóvá a műtétet. Hétfőn megyünk gyerekorvoshoz, hogy megmondja, tényleg komoly-e a baj. Szegénynek napi szinten szörnyű hasfájásai vannak, sokszor csak a szélcső segít és minden sírásnál parázok, hogy az erőlködés miatt kinyomja megint a sérvét és rohanhatunk a kórházba. Szóval átérzem a helyzeted...
2019. jan. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fú, hát sajnálom!Nem tudom ezt hogy viselném. Nálunk ennyire nem komoly a helyzet.habár a széklete kevés, 3naponta 1 és sok, de norm a színe és állaga.csak ezek a sírós napok,engem lehet jobban megviselnek mint a babám.
2019. jan. 5. 15:44
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
Utólag visszanézve 1000x jobb egy sírós baba, mint egy hisztis óvodás :S
2019. jan. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!