Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 25foknal melegebb van de a...

Ha 25foknal melegebb van de a 30fokot nem éri el a szobába egy újszülött babának lehett bármi baja?

Figyelt kérdés

2019. jan. 5. 16:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
10%
Nem. Nyugi.
2019. jan. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
Azon kívül, hogy megsül szerencsétlen? 20-21 fok bőven elég egy csecsemőnek.
2019. jan. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%
25 foknál melegebb szoba árt a babának, a normál hömérséklet maximum 20-21 fok.
2019. jan. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%

Ha esetleg keservesen sír szegény, akkor az okàt tudni fogod.

Nincs szükségük szaunàra.

Ebben a melegben nagyon ki fog melegedni.

2019. jan. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondtam de én mondhatom anyosomnqk
2019. jan. 5. 17:27
 6/18 anonim ***** válasza:
68%

Számít, hogy mennyire van felöltöztetve a baba. Nem mindegy, hogy 25 fokban egy szál body van rajta vagy még rugit, hálózsákot és takarót is tettél rá.

Az újszülöttnek még elég fejletlen a hőközpontja, így túlmelegíteni sem szabad, mert izzadás helyet képes rá és egy szó nélkül szimplán kiszárad.

2019. jan. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%

A bolcsohalal kockazatat nagyban noveli, ez a legelrettentobb talan.

Ezen kivul melege van, leizzad, nyugos, rosszul alszik. Kenyelmetlen neki es akkor a szuloknek sem lesz valami vidam a babazas.

Hosszutavon megszokja, de fazni fog mindenhol.

(Legalabbis tesomeknal panelban 25-28 fok van osztol tavasz vegeig, es egesz telen majd megfagynak mindenhol. Nem csak kint, hanem nalunk is, pedig amikor jonnek direkt 21-22 fokra felfutom a hazat, mert amikor az altalunk kedvelt 20 fok van, akkor minden bajuk van. Ebbol gondolom, hogy a gyerek is hozzaszokik a meleghez, de hosszutavon nem jar vele jol talan.)

2019. jan. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
13%
Nálunk is meleg van állandóan társasban. Kb 26 fok, de semmi baja a babámnak. Rövid ujjú body+ rugi van rajta. Éjszakára egy vékony pamut hálózsák pluszban.
2019. jan. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
69%
Anyósodnak fölöslegesen mondod, mert a Te gyereked akit úgy nevelsz ahogy akarod. Nem értem hogy jön ide az anyós.
2019. jan. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%
Szia. Az én szüleim is ilyenek. Hiába mondom, hogy nálunk 20- 21 fok körül mozog a hőmérséklet, amikor megyünk, úgy befűtenek, hogy van 25- 26 fok. Egyszer megkérem őket szépen, hogy ha lehet, ne fűtsenek tovább. Ha ez sem használ, akkor kinyitom az ablakot.
2019. jan. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!