Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10honapos kisfiam meg mindig...

10honapos kisfiam meg mindig tápszeren alszik el?

Figyelt kérdés

Akinél szintén így volt, meddig kellett tápszer az elalváshoz?

Van valami tipp hogyan szoktassam majd le erről?

Az nem működik, hogy hagyom egyedül elaludni.. Mert ha kimegyek azonnal felall a kiságyban, nem nyugszik meg stb stb.. Szval ezt hagyjuk is ki! :) nem a mi modszerunk sajnos. Ezerszer próbálkoztam vele


2019. jan. 5. 18:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azt tanácsolom, hogy ne próbáld leszoktatni róla, majd abbahagyja, amikor ő készen áll rá. A fiam 14 hónaposan egyik napról a másikra teljesen magától elhagyta, pedig én is azt hittem, hogy 2 évesen is így alszik el.
2019. jan. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
3 éves a lányom, még mindig kér tejet elalváshoz. Amig kisebb volt, tápszert ivott, majd tejitalt. Régebben déli alváshoz is kérte, most már csak az estihez. Próbáltuk többször is leszoktatni, de hiába. Úgy vagyok vele hogy baja ettől nem lesz, legalább jót alszik.
2019. jan. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
De miért kellene leszoktatni? A lányom másfél éves múlt és minden este kap tápszert lefekvéskor, nem is tervezzük ezt abbahagyni. Utána megmossuk a fogát, szóval semmi okot nem látok arra, hogy ne kapjon este tápszert.
2019. jan. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én is arra gondoltam, hogy majd magától leszokik róla.

Csak nem gondoltam h mások is ezt tartanak egyértelműnek. De így még jobb is.. Legalább egy kis megerősítést kaptam. Féltem h ez így később nem lesz jó.

2019. jan. 5. 19:49
 5/12 A kérdező kommentje:

2# na ez a másik, ő ezen alszik el. Tehát utana felebresszem fogat mosni? Akkor megint kéne altatni stb...

Meg nincs foga de ezen is gondolkoztam amr.

2019. jan. 5. 19:50
 6/12 anonim ***** válasza:
A fiam egyik napról a másikra 11hósan elkezdett tőle öklendezni. Ő is azon aludt el. Utána vhogy "magától" rendeződött a dolog.
2019. jan. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
18 hós, tejen alszik el.Nem tervezem leszoktatni.
2019. jan. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A fiam 2,5 eves koraig szopi kozben aludt el.

Az exem fia 4 ( ! ) evesen is cumisuvegben itta a tejet , ugy aludt el.

De ha megnezed Ördög Nóráék lanyat, 6 eves ( vagy 5?) es cumisuveggel alszik ( Nanasiek - youtubeon )

2019. jan. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

15 hónaposom van, tápszeren alszik el. Sőt ha álmos nem azt mondja hanem tápit követel. Még egy darabig biztosan nem fogja elhagyni, nem is gondoltam rá hogy elkéne. A húgom 17 hósa egyik napról a másikra most hagyta el a tápszert.

Az én fiam az éjszakai tápszerről is még csak most kezd leszokni, de ha vmi megzavarja (front, betegség, fogzás) akkor még mindig csak azzal tud visszaaludni.

2019. jan. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jaj, fel ne ébreszd fogat mosni. Akkor kezdhezed a ceremóniát előről. :o
2019. jan. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!