Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Háziorvosnak kötelessége a...

A Háziorvosnak kötelessége a baba nemiszervét is ellenőrizni? Mert nekünk sohasem nézte meg .

Figyelt kérdés
2019. jan. 6. 10:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%

Eleinte megnézte, hogy a herék a helyükön vanak e, de ennyi.A fitymát békén kell hagyni, azt nem is engedném.

Lánynál nem hiszem, hogy nézegetni kéne.

2019. jan. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%

Kislányom van. Nekünk születése után megnézte, hogy van-e hüvelynyílása, mert egyszer volt egy kislány, akinek nem volt, és nem vette észre. Azóta mindig ellenőrzi. Azt is észrevette, hogy a kislányomnál van egy kis kinövés a hüvelybemenetnél.

Kisfiúknál szerintem meg rendszeresen kéne ellenőrizni, hiszen a fitymaszűkület gyakori probléma.

2019. jan. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%

A hereket megnézte mikor egész pici volt.


A futamát egy éves kora óta nézi

2019. jan. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Előző vagyok fitynat nezi, csak nem figyeltem, hogy javít a szótár
2019. jan. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Kislányomnak védőnő nézte első alkalommal, hogy nincs-e összenőve a kisajak. Azóta se nézi senki.
2019. jan. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az én babám 9 hónapos, és egy idegen doki szólt hogy összeneőt neki a kisajak .De nekünk senki nem nézte meg, senki nem szólt hogy van ilyen .
2019. jan. 6. 18:57
 7/14 anonim ***** válasza:
Ahogy legelőször kijött a védőnő,ezt nézte meg elsőnek a lányomnál.
2019. jan. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem kötelessége, lányomnál kb 1 éves korában derült ki más miatt magán gyerekorvosnál, hogy 1 mm nyílás van már csak. Azóta a mi védőnőnk minden lányos anyuka figyelmét felhívja, megmutatja hogy kell nézni.
2019. jan. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
kevesen tudnak sajnos róla, hogy a kislányoknál is lehet gond, lsd. összenőtt kisajkak. Én is a neten olvastam róla, megnéztem, és az én lányomnak is olyan volt, kb 7 -8hósan vettem észre. Szóltam a dokinak, szétválasztotta, de azóta sem nézte meg, 1-1x megkérdezi, ha eszébe jut, de ritka... előtte se, azóta se nézte más
2019. jan. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem hogy fájt e neki ? Jol viselte ?
2019. jan. 8. 09:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!