Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Köteles vagyok hordani kisfiam...

Köteles vagyok hordani kisfiamat koraszülött utógondozásra, ha neurológus nyomon követi a fejlődését?

Figyelt kérdés
Nem koraszülött, csak 1 hónapot volt a PIC-en és azért kell járnunk. A neurológus 3 havonta visszahívja kontrollra.

2019. jan. 6. 11:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem érdemes elvinni rendszeresen,ha az orvos ugy látja jónak. Az én lányom koraszülött volt mi is jártunk,igaz nem ilyen gyakran. Valamiért csak ott voltatok az osztályon egy hónapot,nem igaz?
2019. jan. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

Nem hat meg, 3-as.

A véleményem attól nem változik: abszurd, hogy valaki ahelyett, hogy örülne, hogy többen figyelik, hogy megfelelően fejlődik a gyerekük, inkább kibújni akarnak az ellátás alól.

Aztán ugyanezek fognak a legeslegjobban felháborodni és szidni az egészségügyet, ha mégse fejlődik rendesen a gyerek és erre nem hívják fel a figyelmüket.

2019. jan. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Ja mert a pic gyerekbarát wellness szolgáltatást nyujt ezért töltöttetek ott egy hónapot biztos.
2019. jan. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es!


Minden fejlesztésnek magam mentem utána, mert egy orvos se segített, hogy milyen fejlesztésekre hordjam a gyerekemet! Nem szidom emiatt az egészségügyet, mert több szakorvoshoz is járunk és előttük le a kalappal!


Ne ítélkezz, ha nem ismered a hátteret!

2019. jan. 6. 12:16
 5/15 anonim ***** válasza:
72%

Van érvényes bírósági végzésed? Ha nincs, s

senki nem kötelezhet semmire. Fura, hogy ezt ilyen sok ember nem tudja, szabad ország vagyunk. Nem fognak oda állítani a kommandósok, ha nem viszed el.

2019. jan. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

Nem vagy köteles, csak ha később mégis kiderül valami akkor le fogják venni rólatok a kezüket. Szerintem nem elég a neurológusi kontroll egy PIC-es gyereknek, de nem ismerem a háttereteket.

Ha te így látod jónak, akkor egészségedre.

2019. jan. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

Nem kötelező de érdemes. A koraszülött gondozáson nem csak a neurologiai oldalról vizsgálják.

Mi annak ellenére hordjuk utógondozásra a gyerekeket, hogy az egyikük ellátása miatt perelőkészítesi fázisban vagyunk a kórház es az osztály ellen. De másik utógondozás területileg nincs. Bp-re pedig elég hordani a beteg gyerkőcöt. Es a koraszülött utógondozás révén előbb elérhetők szükség esetén vizsgálatok, olyanok is amik altatás szükségessége miatt magánhelyen nem.

2019. jan. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
Vidd el, egy pic-es babának nem elég a neurológus.
2019. jan. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
Nézd! Gondolom nem a semmiért volt 1 hónapig a PIC- en! Annak is oka van hogy visszahívják utógondozásra! Szerintem vidd a gyermek érdekét nézd!
2019. jan. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
Na de miért van pic-en 1 hónapot egy nem koraszülött csecsemő? Én biztosan vinném egyébként, minél többen látják, annál jobb.
2019. jan. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!