Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti vállalnátok második babát...

Ti vállalnátok második babát így? Ennyi pénzre?

Figyelt kérdés

Van már egy 5 évesem előző házasságbol.

Most az uj párom , neki még nincs gyermeke, nagyon szereten babát.

De az anyagiak aggasztanak. Ha terhes leszek, kiesek a munkából egyből,így csak tp-t fogok kapni. Ő meg havi 150 ezret keres.Lakáshitelem van,az én házamban élünk.

Szóval fogalmam sincs hogy jönnénk ki a pénzünkből.

Szerintetek?


2019. jan. 6. 17:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne siesd el. Gondold át részletesen és mond meg neki az aggodalmaidat. Találjátok ki a megoldást!
2019. jan. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Beszélünk róla persze, minden nap. De mindig azt mondja majd megoldja,ne aggódjak...de én aggódok!
2019. jan. 6. 17:26
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, dehogy. Ennyi pénzre egyet is szűkös vállalni hitel nélkül is.
2019. jan. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy, hogy akkor oldja majd meg, nem megoldás. Én biztosan előre szeretném kitalálni, hogy lesz. És sajnos még akkor is történhetnek nem várt dolgok, amik miatt több pénz kell. Szóval így nem. Várjatok Még! 1-es vagyok
2019. jan. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Amíg dolgozom nincs gond, havi 300at keresek + az ő 150e.

De ha én tp-re megyek,jóval kevesebb lesz a bevétel,az ő egyedüli fizetése meg nagyon kevés. :/ Én is így gondolom. De ő nem igazán érti meg az aggodalmamat.

2019. jan. 6. 17:38
 6/23 anonim ***** válasza:
9%
Nem, de én eleve nem vállalnék több apától gyereket, bármennyi a pénze.
2019. jan. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire biztos az állásod? Miért esel ki egyből a munkából terhesen?
2019. jan. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
41%
Havi 300al nyilván nem nézze fizikai munkát végzel, miért kellene azonnal táppénz?
2019. jan. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Izotóp asszisztens vagyok,sugárzó anyaggal dolgozom, így ha pozi lesz a tesztem már nem dolgozhatok.

A munkám biztos, vissza várnak majd.

2019. jan. 6. 17:46
 10/23 anonim ***** válasza:
83%
Ha a munkád biztos, gondolom bejelentett az állásod, akkor tény és való, h valamennyivel kevesebbet fogsz kapni, ha táppénzen leszel. DE: az első 6 hónapban jó lesz a CSED-ed, utána pedig a GYED-ed is. Mennyi a lakáshiteled?
2019. jan. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!