Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyedül egy 1 évvel gyerekkel?

Egyedül egy 1 évvel gyerekkel?

Figyelt kérdés

Maradt valaki egyedül egy 1 évessel? Apuka azt mondta, jövő hónapban menjünk el, mert ő nem boldog.

Ki hogy bírta egyedül? Szüleimre sajnos nem számíthatok.


2019. jan. 6. 17:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
5%
Miért élsz az apáddal? Komolyan, lehet ezért (is)megy el, mert nem tekinted párnak, férjnek, hanem csak apának.
2019. jan. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
100%

2 évessel maradtam anno egyedül. Ő ment bölcsibe, én meg vissza dolgozni. Egy darabig a szüleimnél laktunk,fél évet,addig tettem félre, utána albérlet. Azóta is. Nem volt egyszerű,de megoldottam!

Neked nehezebb hogy nincs szülői segítség!

Esetleg barátnők,nagyszülő, valaki akihez ideiglenesen mehetnél? A pici mehet bölcsibe,te meg dolgozni,más megoldás nincs!

Kitartást!

2019. jan. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 A kérdező kommentje:
Nem ő megy el, hanem engem rak ki a gyerekkel. Tudod kérdezd meg akkor tőle, miért nem tekint engem nőnek? Mielőtt megkérdeznéd: nem híztam el szülés után és igényes vagyok magamra. De látom, nem olvastad el a kérdést. Egyébként meg, aki képes télen kicsi gyerekkel kirakni a párját, azt én miért tekintsem párnak?
2019. jan. 6. 18:13
 4/76 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de a parod egy nagy tusko hogy egy egy eves kisgyermekkel kirak tel kozepen. Keress alberletet, ha esetleg nincs akkor egy baratno valami egyeb rokon aki befogadna es menj vissza dolgozni a picit meg be adhatod bolcsodebe. Sok valasztasod nincs sajnos
2019. jan. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 anonim ***** válasza:
15%
Beadhatod bölcsibe, teljes munkaidőben visszamész dolgozni, kapod még a gyed-et a fizetésed mellé 2 éves koráig, plusz családi, gyerektartás. Ez kb. min. 300 ezer, annyiból nehogy már ne tudj egy albit kivenni.
2019. jan. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk terhessegb alatt gondolta meg magát. Még lehet oldani egyedul is.De mi az, higy ti menjetek el? Hatások vagytok?
2019. jan. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim ***** válasza:
100%

Én megpróbálnám vele megbeszélni, hogy maradhassak a picivel, ne a tél közepén rakjon ki az utcára. Valami/valaki nagyon sürgetheti, de csak nem ereszt szélnek, pláne ha nincs olyan, aki befogadna.

Az előzmények szerintem lényegtelenek, de az biztos, hogy aki így, hipp hopp szabadulni akar a családjától, azzal nagy gond van.

Tegyél félre albérleti szobára, amíg nincs több pénzed és egyezz meg vele, hogy adjon időt, míg lesz anyagi háttér. Kérdés persze, hogy amiben éltek, az kié..

az biztos, hogy minél hamarabb meg kell állapodni a gyermektartásban.

2019. jan. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nem lesz 300 ezer ft bevételem, mert a kedves párom nem fog tartásdíjat fizetni. Jelenleg i dolgozom, de csak határozott időn sajnos. Ne haragudj, de nagyon bunkó stílusban írsz és ez nekem most nem hiányzik. Mivel próbaidőn vagyok, másik munkahelyet kell néznem, ami határozatlan idejű, mert így necces az albérlet.
2019. jan. 6. 18:27
 9/76 anonim ***** válasza:
27%
A vége lemaradt, hogy ha meg akarsz élni akkor el kell kezdeni a bölcsit és vissza kell menned dolgozni. Ez a teljesen alap, sajnos.
2019. jan. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 A kérdező kommentje:
Nem neked szántam, hanem az előtted lévőnek!
2019. jan. 6. 18:28
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!