Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babátoknak mikor volt a...

A ti babátoknak mikor volt a keresztelője?

Figyelt kérdés
3,5hós a kislányunk.anyósom állandóan azzal traktál hogy mikor lesz már megkeresztelve.de engem ez annyira nem érdekel.nem gondolnám olyan sűrgős dolognak.pláne nem télen szeretném a hideg templomban ezt az egész dolgot.mimden nap ezzel nyaggat.persze a fiának nem meri felhozni a témát mert ő már leteremtette volna.
2019. jan. 6. 19:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%
9hónapos volt a fiam, júniusban tartottuk,így nem kellett félnünk a tüdőgyulladástól 🙄
2019. jan. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
61%
7 hónapos korában, májusban, amikor már nagyon szép idő volt.
2019. jan. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

9 hónapos, nem volt és nem is tervezzük, minket hidegen hagy a téma.

Anyósom is felhozta párszor, mondtuk, hogy nem lesz és ez a mi dolgunk, most már pár hónapja nem kérdezte.

2019. jan. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
9 honaposan szinten. Szeptemberi szulestesu a baba, nalunk is anyos verte a tam-tamot mondtuk higgadjon le, majd nyáron, ugy is lett, junius közepén volt. Akkor tartsatok, mikor nektek jo.
2019. jan. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindhárom gyereknek egy éves korában volt! Volt egy januári és két októberi keresztelő.
2019. jan. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
6 hónapos volt.
2019. jan. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem minnél elöbb annál jobb. A lányom négy hónaposan májusban végig üvöltött. A fiamnak kilenc hónaposan lett a keresztelő ő meg nem akart egy helyben maradni,fekve főleg nem. Mászott egyik kézből a másikba. Habár sírni nem sírt. Ha tehettem volna inkább pár hetesen lett volna az ideális keresztelő. Habár akkor meg a vendégsereg ellátása lett volna megterhelő. Nagy a rokonság.
2019. jan. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Mi pont a telet vártuk, emiatt majdnem egy éves volt a nagylány. Én nagyon rosszul bírom a meleget, nyári 40 fokban nem bírtam volna végigállni azt a 10 percet sem, vagy legalábbis nem túl stabilan. A kicsivel is így tervezzük, ő is téli baba egyébként. 😊
2019. jan. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Másfél évesen, örülök hogy vártunk eddig.

Nem sírt nagyon csak míg alátartották a fejét, utána meg nagyon élvezte a vacsorát a sok mama-papával,dédikkel, stb., meg ért rá teljesen, nyár volt amúgy.

Ő 3 hónapos korától 1 éves koráig ordított ha olyannal találkozott akit régebben látott mint 2 hét, úgyhogy baba korában borzasztó lett volna a keresztelő.

Ne hagyd hogy traktáljon, vagy bármibe is beszóljon az életetekbe, ha ennek a nyomásnak engedsz akkor a sikerélmény miatt bármibe meg fog próbálni befolyásolni.

2019. jan. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igazából azért sietteti hogy "mi van ha történik veletek valami és a gyerek nincs megkeresztelve".igazából nálunk nem lenne semmi ebéd meg ilyesmi.az ki van zárva.én semmi ilyet nem akarok.most újítjuk a házunkat teljesen ugyhogy másra kell a pénz meg időnk sem nagyon van.meg igazából nem is tartom annyira fontosnak.
2019. jan. 6. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!