Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pampers pelenkából másnál is...

Pampers pelenkából másnál is kifolyt a pisi?

Figyelt kérdés

Vagy csak én vagyok béna? Pár napja kezdtem meg a pampers pelenkát, előtte liberot használtunk, azóta szinte minden nap átáznak a ruhák, félek egyszer megfázik a babám.

Kb egy-két ujjnyi helyet hagyok a pocaknál.

3 hetes kisfiú


2019. jan. 7. 11:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Melyik Pampers?

Nekem a narancssárga nem jött be, viszonyt a zöld nagyon. Csak azt használtuk éjjel-nappal, még a bugyipelus is az volt, míg le nem szokott.

2019. jan. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%

Nekünk is a libero illetve a babylove vált be mert gumis a dereka.

A pampers premium care amit próbáltunk nem volt jó. Éjjel mindig kifolyt a pisi. Hosszú vékonyabb babám van.

2019. jan. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Mi csak fehér illetve zöldet használunk. 6 hetes a fiunk.Sosem volt baleset. Szerintem nagy helyet hagysz a pelus és a pocakja között. Mekkora pelust használsz, és hány kiló a kicsi?
2019. jan. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

En pampers premium care-t szoktam venni es csak akkor folyt ki, ha

-meg nagy volt ra a pelenka, mert hosszukas a babam inkabb, igy hoaba eri mar el a pelenkan feltuntetett minimalis sulyt, megis bo meg a combjanal

-vagy ha nem huztuk eleg szorosra


De a fenti ket helyzetben volt baleset eleinte a tobbi markaval is.


Egyebkent ez a fajta pamperst jobbnak talaltam, mint a tobbit, amit hasznaltunk/hasznalunk, mert tobb pisi fer el benne. Csak ez birja kinalunk, hogy egy ejszakai etetesnel nem pelenkazon at, ha nincs kaki.

2019. jan. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
1-es méret, citromsárga pampers. A babám 3,5 kg. Próbáltam, hogy szorosabbra veszem a pelust, de akkor meg a következő tisztába rakásnál láttam, hogy piros volt a combjainál, ahogy meghúztam. Pedig nem is ért össze a két ragasztcsík.
2019. jan. 7. 11:57
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha a combjánál szorítja, akkor lehet, hogy a 2-est megepróbálhatod AZ már 3 kg-tól használható.

Nektek még a new born van.


Vagy csak ilyen alkat. Nekünk a Liberóból folyt ki mindig minden, a Pampers tökéletes volt.

Meg kell találnod a babád alakjára legmegfelelőbb pelust.

2019. jan. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A Pamersszel nekünk is ez volt az 1,2-es méretekkel: folyton kifolyt alul, felül, oldalt, a kaki is kijött borzasztó volt pedig a Premium Care volt. Lecseréltük más márkára de semmi nem volt az igazi. 11(!) fajta különböző márkát, fajtát próbáltunk amígy 4-es méretnél elkeseredésemben megint megpróbaltam a Pamperst de az Active Baby-dryt és ez a legjobb pelenka amit eddig használtunk, minden szempontból bevált csak kár hogy hosszú volt az út idáig. Lehet, hogy a kicsi méretek bizonyos babákra egyszerűen nem passzolnak vagy nem tudom mi lehet ennek az oka.
2019. jan. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A Pampers nekünk sem vált be, a Dm-es és a Libero volt nagyon jó.
2019. jan. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Valószínű már kicsi rá az a méret, próbálj eggyel nagyobbat. Az soha nem mérvadó ,hogy hány kg van írva a csomagolásra. Egyébként meg mindenkinek más válik be , nekünk tökéletes volt a Pampers.

És még valami a hidegtől/ víztől nem lehet megfázni.

2019. jan. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A nagyfiamnál mindig kifolyt a pisi a Pampersből, a kicsinél nem. Változó, függ a gyerek alkatától is. A nagy például vékonyabb volt, neki szerintem azért folyt ki, a kicsi viszont combosabb.
2019. jan. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!