Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős babátok naponta...

Mennyi idős babátok naponta mennyi ideig sír?

Figyelt kérdés

Nekem 3 hós és összevetve szerintem tuti sír napi 3 órát. Néha már nem tudok türelmes lenni...

Mert igazabol azért sir mert unatkozik. 5 percenként változtatom a helyzetét, ide teszem, oda teszem, új játékok, viszem kézbe, na azt szereti, ha leülök sír. Kezdek belefáradni, hogy egész nap cipelhetném. Meddig tart még ez? Mondjátok hogy mikor már kúszni mászni fog, akkor jobban el lesz és nem kell cipelni hogy ne sírjon és feltalalja magát?


2019. jan. 8. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem most 6 hetes a fiam, sajnos kólikás, mikor fáj a hasa, akkor vígasztalhatatlanul ordít. Ez átlag napi kétszer fordul elő. Amúgy nem sírós. Van egy 4 éves nagylányom is, vele már végigjártam az "utat". Nekem az a tapasztalatom eddig, hogy mindig az a legnehezebb korszak, amiben éppen vagytok. A kúszás- mászás időszaka sem lesz könnyebb,csak más. Ott is lesznek nehézségek. Mindig menni fog utánad, nem lesz el magában attól, hogy körbe teszed játékokkal, aztán ha jön a szepa, amikor még a magukban jól ellevő gyerekek is igazi kis matricává változnak, szinte levakarhatatlan lesz.
2019. jan. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem még nem jöttél rá az okra. Olyanokon is gondolkodj, mint túl nagy a zaj, túl kevés a zaj, túl nagy a csönd, túl sok a fény, túl sok a mozgás, fáj a hasa, éhes, álmos, bármi lehet. A miénk pl nem igényelte a sok törődést. Egy idő után túl sok volt és utána az nyugtatta meg, ha körülötte lelassult az élet és kicsit békén hagytuk (akarta látni, hogy ott vagyunk a közelbe, de ne nyúljunk hozzá)


Amúgy meg 3 hónaposan imádják a babakocsi zötykölődését és a hidegben és a friss levegőn, ha szuperül felöltözteted, akkor hatalmasakat durmolnak. Sétálj többet vele

2019. jan. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom megszületésétől kezdve sír. Sír sír és sír... amikor kisebb volt megőrültem tőle.. nem aludtam nem ettem semmit nem csináltam csak szenvedtem vele mindig. most 2 éves és most is egy kis hisztis, sírós akaratos kislány.
2019. jan. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja és mikor kisebb volt ,mindennap este 7-8 órakor elkezdett sírni,üvölteni éjfélig, utána aludt 3 órát és folytatta.......
2019. jan. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első 3 és fél hónapban hasfájós volt, akkor szerintem megvolt a 3 óra sírás alaphangon, hiába csináltunk vele bármit.Elmúlt a hasfájása azóta akkor sír ha épp megcsúszunk a kajával vagy most, hogy már jár ha beüti magát.Jobb lesz.Kitartás.
2019. jan. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyre kevesebbet fog sirni, de személyiségfüggö is..kisebbik lányom elég siroska, ha nem vele foglalkozom azonnsl rázendit és állandoan jön utánam,senki mással nincs el...17 honapos
2019. jan. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!