Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek koszmós fejbőrre mi...

Nektek koszmós fejbőrre mi vált be?

Figyelt kérdés
A babaolajat próbáltam de semmiz nem ért.
2019. jan. 8. 12:32
 1/10 A kérdező kommentje:
Mármint a babátoknak bocsi 😆
2019. jan. 8. 12:33
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindkét gyermekemnél csak a babaolaj használt, a Babé koszmó elleni sampon fabatká sem ért. Sok anyukától hallom, hogy csak az olaj segít, nem tudom, hogy nálatok miértnem használ.
2019. jan. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Babaolajjal bedörzsölni, rá kis sapka, fél óra múlva hajmosás, majd puha babakefével átfésülni. Nekünk ez jó volt.
2019. jan. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia, mi oliva olajjal dörzsöltük át, nekünk használt. A védőnőnk ajánlotta. A babaolaj nekünk sem vált be, pedig prémium minőséget vettünk.
2019. jan. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát én úgy csináltam hogy a vattára öntöttem babaolajat.azzal bekentem majd kb 20 perc múlva lemostam.akkor ezrk szerint nem jól csinaltam.
2019. jan. 8. 12:49
 6/10 anonim ***** válasza:
Én lekapirgáltam szárazon nagyon óvatosan. Utána Babe. Nekünk így jó volt.
2019. jan. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi az olajjal csak kìnlódtunk. A Babé sampon 4-5 alkalom után rendbe tette. Drága, de nagyon kicsi elég belőle.
2019. jan. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Nálunk a napraforgó olaj vált be. Minden fürdés előtt bekentem a fejüket és nem volt utána gond.
2019. jan. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Babaolaj kb. fél óráig legyen felkenve, utána én puha sörtéjű, tiszta fogkefével "megkapargattam".Tuti módszer 😉
2019. jan. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha csak bekened és lemosod, azzal nem mész semmire. Dörzsölni is kell.

Én ugy szoktam h olivaolajjal bekenem, fejére kis sapka (mindez fürdés elött 1 órával). Fürdéskor sapi le, haj bevizez, aztán egy frottir törcsivel átdörgölöm a fejét. Utána hajmosás, megint dörgölés v ilyenkor már babahajkefével sikálom finoman h ne sértsem fel a fejbörét. Gyönyörüen lejön:)

2019. jan. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!