Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ez már túletetés?

Szerintetek ez már túletetés?

Figyelt kérdés
Első gyermekes anyuka vagyok sajnos tejem csak 1 hónapig volt. Tápszeres a babám, most lesz 3 hónapos .5x -6x eszik egy nap, kb 120 ml -ket . Akkor, amikor kéri 2,5 - 3,5 óránként. Viszont lefekvés előtt mindegy hogy eltelt 1 óra vagy 2 mindig kér még . Általában 50 mlt megiszik , de mostanában 100 mlt. Néha fájdul meg a hasa. Ha csak 1 óra vagy alig 1 óra telt el én nem szívesen adok neki mert tudom akkor valószínű fájni fog a hasa. Vizet mindig kap minden etetésnél. Próbáljak meg ilyenkor csak vizet adni vagy babateát? Aludni nagyon jól alszik. 8-10 órát szokott ébredés nélkül.

2019. jan. 8. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Tápszer mellé nem szükséges még itatni. Legyen egy rutin. Fürdés eves alvás. Sztem semmi baj ha még este annyit megeszik. Ez nem tuletetes.
2019. jan. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Annyi h esetleg attól fájhat a hasa h meg az emesztetlen tapszerre raeszik.
2019. jan. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk azt mondták, hogy nem szabad vizet adni a tápszer mellé, teát se kapott, lefekvés előtt meg kell neki enni adni, úgy idözitsél, hogy meglegyen az esti etetés.
2019. jan. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Nekem meg pont azt mondta a védőnő, hogy tápszer mellé kell a folyadék (víz), mert a tápszer rendes étel, ellenben az anyatejjel, aminek az eleje a szomjoltó, a többi része az “étel”.
2019. jan. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen, én is azért adok vizet, mikor nem adtam szorulása lett , azóta mindig adok neki.
2019. jan. 11. 12:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én babám 2 hós és szintén 120 ml-ket eszik 5-6 szor. Van hogy fáj a hasa de nem jöttem rá,hogy miért,és mondjuk másnap miért nem. Az etetések közti idő ennyit számít? Nekünk a doki azt mondta h próbáljuk már 3ésfél-4 óránkēt etetni. Nem mindig sikerül,ha előbb kéri. Vizet mi is adunk két etetés között.
2019. jan. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok..hogy érted,hogy lefekvés előtt? Minden nap este ugyanakkor elalszik? Nálunk nem..este 9ig elalszik mindig,de az h előtte mikor eszik és meddig sír az változó.
2019. jan. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen 7 - 7:30 kozott szokott elaludni.
2019. jan. 22. 04:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!