Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tehet ilyet egy házi Dr?

Tehet ilyet egy házi Dr?

Figyelt kérdés
10 hónapos kisbabám náthás és nem akar szopni ,enni eszik kicsit ,iszik ma egyész nap jó ha ivott 250ml vizet reggel volt 2db minimális pelus és déltől este 5 ig csont száraz volt a pelusa.Délutánt végigaludta .A saját orvosunk mire felkelt márnem rendelet ezért ahoz vittem aki rendelt .Bementem tele volt a váró tinikkel nagyobb gyerekekkel szóltam a portásnak,hogy szóljon be a Dr.nak hogy kiszaradás gyanús fogadjon soron kívül ,de az orvos nem volt hajlandó soron kívül fogadni és 1 órát vártam .Mikor bementem megnézte a gyereket akkor már 6 órája minimális pisi volt a pelusba és egy újjni narancs sárgagás pirosas folt .A pelust vissza zárza mintha nem lett volna semmi furcsa benne rákérdezek mi az a folt hát ő nem tudja és hogy tele a pelussa baba kedve jó nyelve nedves nem lepedékes .
2019. jan. 8. 22:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
Tehet. Ahogy te is teheted, hogy elmész egy másikhoz. Szabad orvosválasztás van. Ha szr aki a körzetben van, be kell menni egy másikhoz is.
2019. jan. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
99%
Ha annyira féltél a kiszáradástól, miért nem kórházba vitted? A háziorvosnál (is) az ember kivárja a sorát.
2019. jan. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit tehet. Sztem ez mindegy is, lenyeg h a gyerek jol legyen. Probald a kisbabat fecskendobol itatni vízzel. Minél gyakrabban annal jobb, plusz tedd cicire sokszor. Jobbulast!
2019. jan. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
63%

Tehet és jól is teszi!

Exem szülész - nőgyógyász volt, el nem hinnéd, hányszor csengették fel az éjszaka közepén, a lakásunkon!!! mindenféle baromsággal.

2019. jan. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Rendelés időben mentem nem a lakására és a kórterem tele felnőtt tinivel egyedül én voltam babával.
2019. jan. 8. 23:02
 6/21 anonim ***** válasza:
85%

És ?

10 hónapos azért már nem újszülött, egyáltalán nem élveztél elsőbbséget!

Miért a tinik nem lehetnek rosszul? Egyébként meg ha nem tetszik, akkor máskor menj a kórházba.

2019. jan. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Mennyi rossz indulatú gonosz ember.
2019. jan. 8. 23:22
 8/21 anonim ***** válasza:
93%

Most nem értem mit vársz? Nem újszülötted van , a gyereked nincs életveszélyben miért élvezne elsőbbséget?

Egyébként meg attól, hogy náthás nem fog kiszáradni. Évekig dolgoztam gyerek fertőzőn, diplomás ápolóként, folyamatos hasmenés, és hányás esetén száradnak ki a babák , nem egy náthától.

🙄

2019. jan. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
ÉS nem azért akartam elsőbbséget mert én voltam babával hanem a kiszáradás miatt.Valakibemeny egy babával kiszáradás gyanúval és váratják egy 1 órát mikor 10 perc is sok ha rossz a helyzet .Ez a bunkóság meg az ilyen emberek mint ti .
2019. jan. 8. 23:30
 10/21 anonim ***** válasza:
97%
10 hónapos nem kisbaba, hányás-hasmenésről szó sem volt, a kamaszoknak pedig nem tudod, mi baja volt, sokkal súlyosabb beteg is lehetett köztük. Nem kell túldramatizálni egy náthát. Keveset ivott, nyilván keveset pisilt. Jobbulást a picinek, neked pedig nyugi!
2019. jan. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!