Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az bajt jelent ha 5 hónaposom...

Az bajt jelent ha 5 hónaposom háton, fejtetőn támaszkodva, hasát kiemelve, próbál mászkálni, de forogni még nem fordul egyik irányba sem?

Figyelt kérdés
2019. jan. 10. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jol tudom 6 honapos koraig kellene forognia. Szoval meg van ido. Egyik naprol a masikra is elkezdheti a forgast. Van aki koran van aki kesobb kezdi el ezeket a dolgokat.
2019. jan. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És az nem baj hogy háton ilyen érdekes formában akar közlekedni?
2019. jan. 10. 11:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Fiam is sokáig a hátán kúszott.

Anyósom mondta mindig neki viccesen "háton (k)úszó barátom" (Vizipók).


Most kezdi felfedezni, miket is tud, majd rájön, hogy lehet hatékonyabb. Türelem.

2019. jan. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

De. Ez nem jó jel. Nekem egyik gyerekem csinált ilyet (jártunk mára korai fejlesztőbe előtte is) és nem tudom pontosan , pont ha hipoton vagy pont ha feszes az izomzat akkor csinál ilyet hogy háton fekve kukacozva közlekedik.

Nem jó az biztos. Forognia is kellene már vmelyik irányba (tudom most majd írnak néhányan hogy az ő gyerekük se forgott és semmi baja de jobb aggódni inkább mint hogy később nagyobb bajok legyenek belőle).

2019. jan. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam későn, majd nyolc honaposan kezdett forogni (koraszülött volt) viszont addigra már kúszott. Én voltam vele tornán és neurilogusnal, mondtak, hogy nincs semmi baj, de a torna és főleg az úszás (terápiás úszás volt) nagyon jót tett neki, rengeteget segített a mizgasfejlodesben.


Ő minden mozgást nagyon későn kezdett (kivéve a kutatást) viszont amint elkezdte, azonnal ment tökéletesen.


Alapból szetintem előfordul és nem is kóros ha valamit későn kezd, de azért lássa mindig orvos, mert benne van, hogy segítségre van szüksége

2019. jan. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!