Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy is vannak a babák az...

Hogy is vannak a babák az alvással?

Figyelt kérdés

Kezdetben eszik-alszik, aztán jön a hasfájás, ha jön, hogy nem tud magától nem tud elaludni, altatni kell, majd mozgásfejlődés, fogzás.

3. gyerekem jó alvó, hasfájás sincs igazán, viszont korán fogzó. Azt nem értem még mindig, h miért riad meg nappal, ha leteszem, még akkor is, ha kivárom a 20 percet, hogy elaludt. Éjszaka jól alszik, szopni kel, 5-7 órát is tud olykor egyben. Valami csak zavarja nappal, a közelség, biztonság hiánya, ami csak idővel jön meg!. 2 hónapos múlt, utoljára dec 24én aludta a nappalt végig a kiságyban. De akkor miért tudta, ha előtte , utána napokig nem.

2. gyerek hamar elaludt magától, kb 4 hónapos kortól.

1. gyerek borzasztó alvó volt sokáig.


2019. jan. 11. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? 3 gyereked van, csak tudod már, hogyan alszanak a csecsemők. Mindegyik máshogy.
2019. jan. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze, hogy máshogy, ezt a riadást nem értem, hogy miért tudom letenni egyszer-egyszer, többnyire meg nem, mikor már elaltattam.
2019. jan. 11. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!