Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek kisfiút vagy...

Szerintetek kisfiút vagy kislányt könnyebb pelenkázni, és miért?

Figyelt kérdés

2019. jan. 13. 08:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem egyiket sem könnyebb vagy nehezebb másra kell

Figyelni.

2019. jan. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen mindegy, nincs lényeges különbség.
2019. jan. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

Könnyebb? Ha nyakig fossa magát, ugyanúgy csodás érzés kivakarni belőle egy fiút, mint egy lányt.

Egyébként meg nyilván rendesen tisztába teszem a gyerekemet, nem függ ez attól, hogy fiú vagy lány.

2019. jan. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Van fiam és két lányom is. Egyforma.

Mindkét nemnél figyelni kell, de nem egy nagy ördöngösség.

Inkább a gyerek habitusa a döntő. A középső gyerek (lány) elég nehezen tűrte már 2 éves kora után, hogy épp korlátozzák a mozgásában, cselekvésben, így ő elég problémás volt, hisz szabadulni akart.

2019. jan. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
29%
Nekem csak fiam van de biztos könnyebb.Őket lehet hintőporozni,a lányokat nem.Figyelni kell nagyon hogy a hüvelyébe ne menjen semmi.Van egy ismerősöm,a kislánya a bölcsibe olyan súlyos fertőzést kapott a kakitól,hogy alig bírták kikezelni.Nem tették a bölcsibe szépen tisztába.Tehát a válaszom fiúkkal könnyebb.
2019. jan. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
3,5 éves a lányom, most született a fiam. Hát, én első pillanattól azt mondtam, hogy lánnyal ez könnyebb. Nincs útban semmi (zacsi), plusz ha egy lány bepisil pelenkázás közben, max a pelenkázó lesz olyan, a kisfiúk viszont összepisilnek mindent, még a fejüket is, ha elég ügyesek :D az első pár bénázás után azért most már megtanultam nagyrészt megelőzni a baleseteket, de elég egy óvatlan pillanat, és már fröcsköl is mindenfele. Szóval szerintem lányt könnyebb.
2019. jan. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

6, nálunk a lány is képes volt lepisilni a pelenkázóval szemközti falat. :D

Ugyanolyan, csak másra kell figyelni.

2019. jan. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

6-os fiúnál viszont lehet látni, ha kezd rájönni a kisdolog, mert megdagad a fütyije és kicsit "harmatozik" mielőtt megindul a pisisugár, lánynál csak hirtelen jönni kezd.


Amúgy egyik barátnőm kislánya sokszor sugárban pisil pelenkázáskor, van hogy felfelé, mint a fiúk mert valahogy úgy áll a nunija.

2019. jan. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ezen a kérdésen kattogok, kisteso fiú lesz :)

Viszont nekem a lányom is képes volt 1 hetesen éppen leesett, gyulladt köldökön pisilni magát. Mai napig nem érem fel ésszel hogy hozta össze.

2019. jan. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%

Nekem fiam és lányom is van, a fiúkat szerintem könnyebb pelenkázni.


A lánynál jobban figyelni kell, ha kakis a pelus, a nunit alaposan meg kell tisztítani, fiúnál nincs ilyen gond és sokszor a zacsija megakadályozza, hogy előre is jusson kaki a pelenkában.



Pucérkodásnál is könnyebb észrevenni, ha a kisfiú slagolni készül, mert megmerevedik előtte a kukaca.


Nyáron is ha tojt egyet, és kipucoltam belőle, akkor utána sokszor hagytam pucéran fetrengeni, miközben volt nálam egy tetrapelus.


Ha láttam a fütykösén, hogy izzítja a szökőkutat, csak ráfogtam a pelit a kezemmel, és abba ment a műsor.


Ha megkönnyebbült, letörölgettem, és mehetett tovább a fetrengés ;)

2019. jan. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!