Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenkakiütéssel van értelme...

Pelenkakiütéssel van értelme bőrgyógyászhoz fordulni? Vagy ő sem tud mást kezdeni vele, mint a gyerekorvos?

Figyelt kérdés

1 hónapja piros a lányunk feneke/puncija, akarmivel kenem és akármit csinálok vele, semmitől nem javul.

Egy éves, a fogát sem érzem, hogy jönne. 8 hónapos koráig semmivel nem kentük a fenekét és gyönyörű volt, majd augusztusban nagyon durván kipirosodott. Akkor sem használt semmi, végül magától múlt el, amikor elmúltak azok a nagy melegek és kibújt 4 foga. De most meleg sincs, és a foga sem jön.


Amit próbáltunk:

Sudocrem, Bepanthen, gyógyszertári lötyik, kencék, Neogranormon, Canesten, anyatej, Eucerin atopi controll, Neomagnolos viz, törlőkendő elhagytam, minden pisi es kaki utan vízzel mosom le, kb. 1 hete egész nap nincs rajta pelus, csak éjszaka, mégsem múlik el.


2019. jan. 13. 23:01
 1/7 A kérdező kommentje:
És vakarja, egyfolytában, ahogy tudja.
2019. jan. 13. 23:02
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyenre a sudocrem és canesten keveréke vált be.

De ha ilyen durva vidd el orvoshoz mert megszenved vele.

Mikor a fiamnak ez volt akkor a paradicsomot, barackot elkellett hagyni:(

Anyatejtől csak gyulladtabb lesz!

2019. jan. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vidd mindenképpen börgyogyászhoz, ez durván hangzik azért.
2019. jan. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben mindenképpen elvinném bőrgyógyászhoz


Nálunk a Forever Living es Aloe first vált ve

2019. jan. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyász a másofdiknak olyan krémet írt fel, ami pikk-pakk helyretette a gyulladt bőrt. Bárcsak a nagyot is elvittem volna anno.

Amúgy ha nem túl durva, én vékonyan canestent, vastagabban a popsikenőcsöt szoktam, hogy ne csípje tovább a pisi.

2019. jan. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Reni 28 ***** válasza:
Szia. Kisfiamnak is sokáig piros volt neki, hiába vittem orvoshoz, csak a sudocremet ajánlotta. Mi is kipróbáltunk sokfélét, ráadásul most hasmenése is van, nagyon csúnya volt a popsija. A barátnőm ajánlotta hogy betadinos vattával töröljem át neki fürdés után, és ma reggelre sokkal szebb neki 🙂
2019. jan. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nálunk is. Most már weleda krémet használunk. Azóta nincs gond.
2019. jan. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!