Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11-hónapos babám még nem tud...

11-hónapos babám még nem tud egyedül felülni meg felállni mikor a kiságyba van megfogja a rácsot mintha akarna de nem mer nagyon nagy a baj?

Figyelt kérdés
Néha úgy érzem hogy nem jön már el ez az idő?
2010. jún. 29. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Orvos mit mond? Én elvinném a helyedben.
2010. jún. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen doki mert ha állnia nem is de ülnie mindenképpen kellene már ennyi idősen.
2010. jún. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha leültetem ül egyedül nem dől el.
2010. jún. 29. 15:33
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Mindenképpen vidd orvoshoz. Ha nem is nagyon nagy a baj,de valami nincs rendben vele.
2010. jún. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne nyugtatgasd magadat, szerintem ez már nem természetes, hogy nem ül fel egyedül.

Minden baba másképp fejlődik oké, de ez nekem már kicsit sok idő lenne, de te tudod.


1. voltam.

2010. jún. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mászik a babád? Mert négykézláb állásból kéne felülnie felállnia magától. Legkésőbb 9 hónapos korban azért ülnek a babák, vidd el az orvoshoz valami tornát majd ajànlanak. Egyébként ne ülltesd a babád, had tanulja meg, ès had gyakorolja a felülést, tegyél le neki a földre valamit amit szeret ösztönözd hogy másszon el érte, valamit lógass neki hogy magától üljön föl és vegye el.
2010. jún. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
állni az enyém sem állt ennyi idősen de ülni már igen. 9 hónaposan ült szépen magától.
2010. jún. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nézesd meg egy Dévényes gyógytornásszal szerintem. Lehet hogy csak lusti, de azért 9-10 hónaposan már ülnek a babák, állni még nem kell neki magától, az ráér. Ameddig nem ül magától, addig ne ültesd.

Mászik már? A védőnő mit mond?

Amúgy az én kislányom nem mászásból ült, mert hamarabb ült, minthogy elkezdett volna mászni, ő oldalfekvésből tolta fel magát. Lehet, hogy a tied is így fog. Nem csinál esetleg valami olyat, ami arra utalna, hogy próbálkozik a felüléssel?

2010. jún. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nah, akkor én most megnyugtatlak! Az én kislányom is 11 hónapos, és egy hete ült fel először egyedül, és kezdett el kúszni-mászni, de ő sem áll még! Szerintem nugodj meg, mert nincs elkésve, csak lusti... mint az enyém! :)

Nem kell vele még dokihoz menni, és az hülyeség, hogy ez nem természetes! Minden baba més ütemben fejlődik, sose nézd, hogy más babája már ezt vagy azt csinálja ennyi idősen, mert akkor egyfolytában idegeskedni fogsz!

2010. jún. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!