Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babámat beleültethet...

4 hónapos babámat beleültethetem dönthető etetőszékbe?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Most biztos különböző válaszokat fogsz kapni, de szerintem bőven! Nem mindegy viszont, hogy mennyi időre. Az enyém már olyankor nem szeretett egy helyben ülni... :D
2010. jún. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amig eteted, addig igen, de hosszabb idöre nem
2010. jún. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is max az etetés idejére tovább nem, tehát pihenőszékként ne használd!
2010. jún. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mivel írtad,hogy dönthető,szóval igen!!!!!!
2010. jún. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem akkor még tápszerezett, én az etetőszéket akkor még nem etetésre használtam. Ha valamit gyorsan meg kellett csinálnom a konyhában (nem a hosszú főzést) addig tettem bele. Úgy választottam az ülést, hogy minnél jobban lehessen dönteni. Ma már teljesen dönthetőt választanék az lett volna alegjobb nekünk. Aki négy hónaposan már hozzátáplálja az úgysem fekve teszi, azzal az erővel arra a 10 percre bele is rakhatja szerintem.
2010. jún. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!