Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár hónapos babát hogyan...

Pár hónapos babát hogyan altatjátok vissza éjjel?

Figyelt kérdés
4 hónapos babám idáig mindig végigaludta az éjjelt.most 2 napja éjjelente legalább 2szer felkel.adok neki cicit de alig akar visszaaludni.fogalmam sincs hogy mi lehet a baja.
2019. jan. 16. 05:58
 1/9 A kérdező kommentje:
Cumija nincs.napközben is alig akar aludni.nappal kb 15 percet ringatom mire elalszik
2019. jan. 16. 06:05
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is 4 honapos, és nálunk is végig aludta az éjszakát, néha kelt cicizni 1x egy éjjel, de most min 2x kel. Nem tudom mi lett hirtelen. Cicivel alszik vissza.
2019. jan. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 LeniDavisJr ***** válasza:
100%
Mozgásfejlődés, fogzás is okozhatja a zaklatottabb éjszakákat. Nálunk is így volt.
2019. jan. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

Nalunk pont forditva: szinten 4 hos es vegigalussza az ejelt, pedig eddig 1x mindig felkelt.

Amugy lehet h fogzas okozza nalatok.

2019. jan. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az lemaradt: ugy altattam en vissza, hogy odaultem a kisagy melle es simogattam a fejecskejet
2019. jan. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Megetetem és büfi után leteszrm a kiságyba de csak sír.hiába simizem,énekelek neki.ki kell vennem és egy kicsit ringatnom kell akkor alszik vissza
2019. jan. 16. 07:49
 7/9 A kérdező kommentje:
Aggódom hogy ehhez hozzá szokik.de mindegy nincs mit tenni.nem hagyom sírni.
2019. jan. 16. 07:51
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj ilyeneken, hogy "hozzá szokik". Hidd el, hogy 14 évesen nem kell a popsiját ringatni. 😉

Az első 3 évben hetek alatt rengeteget változik. Egyik héten jól alszik, a másikon ötször kel. Egyszer 2 perc alatt elalszik, egy hónap múlva 2 órát kell babusgatni.

Annyit tehetsz, hogy kettőtöknek kényelmes megoldást keresel. A legegyszerűbb alkalmazkodni a picihez.

Ne érdekeljen, hogy ki szerint nem jó, vagy amikor riogatnak, hogy hozzászokik. Ha neked is jó, a babának is jó, akkor egyébként se baj, ha megszokja. 🤗😉

Nálunk semmi más nem vált be, csak az együtt alvás. Félálomban cicizik, aztán mindketten alszunk tovább. Sokkal pihentebb vagyok, és (naná) a pici is jókat alszik anyához simulva.

Nem fog ovis koráig velünk aludni, ez se marad így örökké. De amíg mindenkinek (apának is) így a legjobb, addig nem kavarom meg azt, ami működik.

És pont nem érdekel, hogy mások szerint ez jó-e.

Találjátok egy megoldást, alkalmazkodj a babádhoz, és ne stresszelj a megszokáson, ha nem okoz gondot ringatva altatni.

2019. jan. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fogzik. Kezdj el hozzászokni hogy most egy darabig ilyen lesz az éjszakátok. Dentinoxal enyhitheted, vagy ha nagyon nyűgös/lázas akkor nurofen kupot lehet neki estére adni.
2019. jan. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!