Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babát télen ilyenkor...

3 hónapos babát télen ilyenkor kivinni?

Figyelt kérdés

Amikor megszületett, utána minden nap mentünk hosszú sétákra.

De amióta ilyen hideg,szar idő van, hetente kétszer ha elmegyünk sétálni.


Semmi kedvem kimenni...

Babakocsiban sír, hordozoban meg mire felveszem az 10 perc.

Ha eljön a 10-15 fok akkor mennék vele mindig.

De bűntudatom van hogy rosszat teszek neki ezzel lehet.

Ti mindig kiviszitek az ilyen kicsi babát?


2019. jan. 16. 10:29
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Ja , szellőztetni minden nap szoktam 15 percet legalább.
2019. jan. 16. 10:32
 2/23 anonim ***** válasza:
67%

Persze, simán megyünk, ha csak hideg van.

Ha fúj a szél, vagy a hó, jég miatt nem lehet rendesen menni, mert nincsenek letisztítva a járdák, akkor nem.

2019. jan. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
75%

Dehogy vittem mindig! volt, hogy napokig a lakásban voltunk, fenének volt kedve 10 perc sétáért a hidegben egy órát készülni.


Viszont most nincs hideg. Akkor -10 körül volt. Szóval fagyban nem vittem, meg nyilván orkánban, zivatarban sem. Akkor sem, ha 3 napig esett, hát 3 napig nem voltunk levegőn.

Most viszont napok óta szép idő van!

2019. jan. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
40%

HOL VAN HIDEG???????

Akár újszülöttet is ki lehet vinni ilyen ENYHE idöben is, de -15 fokig minden további nélkül. SÖT ez nagyon fontos lenne ahhoz, hogy egészséges legyen és ne betegedjen meg mindentöl!

Nézd meg a nyugati/északi fejlett országokat, ott eszébe sem jut senkinek egy csecsemöt bezárni a (TÚL)fütött szobába - max. 20 fokot tartanak egy lakásban -, hanem minden nap LEGALÁBB egy órát a szabadban vannak vele.

Cserébe ott jóformán ismeretlen dolog a megfázás, a gyerekek nem puhulnak el.


Az, hogy te lusta vagy (nincs kedvem kimenni) elég báz, de ha már gyereket vállaltál, akkor ne magad tedd elsö helyre, hanem a gyerek érdekeit!


Szedd össze magad és menj vele minden nap, ha nem akarod, hogy beteges legyen! Meg te is sokkal normálisabb állapotban leszel, ha minden nap kimégy egy órát sétálni vele.

2019. jan. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Hát, attól függ hol,persze 😊 nálunk szélvihar van napok óta. De nincs mínusz.nem süt a nap se.
2019. jan. 16. 10:36
 6/23 anonim ***** válasza:
75%
Minden nap megyünk,ha máshova nem is,vásárolni.Kell a friss levegő. Jól felöltöztetem, ès sokkal nyugodtabb,jobb a kedve egy-egy sèta után. Jobbakat is alszik. 7 hetes jelenleg.
2019. jan. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
65%

Most nincs hideg. Nem -10 van napközben. Inkább azért nem viszed sétálni, mert ahogy írod "semmi kedvem kimenni".

Megfelelően felöltöztetve igenis kell a gyereknek mozogni télen is kint.

2019. jan. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
De most valami baja lesz ha 2-4 hónapos koraig csak hetente kétszer megyünk ki?
2019. jan. 16. 10:37
 9/23 anonim ***** válasza:
82%

Azért 15 fokig ne várjál :D

Ha nincs is meleg, de nincs szélvihar, zivatar, hóvihar, akkor simán lehet menni.

Mondjuk én meg sem tudnám oldani, hogy 15 fokig otthon üljek. Kell menni boltba, ügyet intézni, orvoshoz, bármi.

2019. jan. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Nekem ez hideg. Mint írtam, még ősszel, a császár után két hettel is minden nap mentünk sétálni.

Nálunk 7 fok van es szél.

Gondoltam még kicsi, mozgás igénye ugye nincs. szellőztetni meg szoktam.

2019. jan. 16. 10:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!