Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A rota vírus elleni oltás...

A rota vírus elleni oltás megint a gyógyszeripar üzlete, vagy tényleg van értelme?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Hogy mennyire üzlet, nem tudom. Viszont a gyerekorvosunk lebeszélt róla, ui. a környékünkön évek óta nem volt rotás gyerek... emellett ez csupán egy vírustörzs ellen véd, hányós-hasmenéses betegséget meg 50 fölötti vírustörzs okozhat...
2010. jún. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Minket is lebeszélt róla a doki,még számtalan vírus van,ami ilyen tüneteket okoz.
2010. jún. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Pontosan úgy van, ahogy az előttem "szólók" írták.
2010. jún. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm, akkor jól sejtettem...
2010. jún. 29. 19:45
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Én is egyet értek. Mi más vírustól fostunk-hánytunk, és pár nap alatt túl lettünk rajta.
2010. jún. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Erről nagyon eltérőek a vélemények. Én személy szerint azt gondolom, hogyha annyira reklámfogás lenne, akkor a megfizethetőbb kategóriába tették volna. Mert sok mindenki beadatná, de nincs rá pénze.
2010. jún. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nagy értelme volt. Babám sajnos kórházba került 11 hónaposan, 2 napra, egy baktérium (nem vírus) miatt. A fertőző osztályra kerültünk, ahol a meglevő 6 szoba tele volt rotás picikkel. A professzor szerint nagy szerencsénk volt, hogy beadattuk az oltást, nagyon nagy veszélyt jelentett volna rá a baktérium és a vírus együtt. Mi nagyon örültünk, hogy beadattuk.
2010. jún. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%

szerintem van érteleme, ha elkap egy másik hányós, hasmenéses vírust, akkor az enyhébb lesz.

Kislányom unokatestvérei elkapták a rotát(vérből kimutatták, hogy az) És a kislányom sokat volt velük, neki csak egy kis hasmenése volt, az egyik unokatesó kórházba került, a másik 2 nem, de ez a vírus belekerült nekik kb 50-60 ezer ft-ba, és az isdegességbe, és a szülők is elkapták.

szóval van értelme.

2010. jún. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk (Venezuela) kotelezo a rota virus elleni vedooltas.
2010. jún. 30. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekünk a doki ajánlotta, azt mondta, hogy az összes hasmenéses vírus közül ennél szárad ki leghamarabb a gyerek, de azt mondta, hogy mi döntünk.
2010. jún. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!