Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hos oltas utan mik a...

15 hos oltas utan mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Milyen mellekhatasok jottek a babáknál? Mikor?
2019. jan. 19. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Láz, ha jól emlékszem egy héttel később.
2019. jan. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk semmi se volt, szerencsére egyik oltástól sem.
2019. jan. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Rögtön masnap láz. Tudom mondják,hogy tuti nem attól volt hát dehogynem! De csak 2 napig tartott. 5.nap hányt 1x. Nagyon nyűgös volt éjjel alig aludt és kiabálva kellt. Igazság szerint nem biztos,hogy minden az oltás hatása volt,lehet már csak az elmém látott bele dolgokat,mert sokat olvastam róla,de még egy kisebb agresszió is feltűnt,ami a fiamtól nagyon fura. Most jarunk a 7. napon. Úgy nézi semmi baja,remélem így is marad. Amúgy kapott oltás kivezetőtď,szerintem segített,bár nem tudom hatott e,mert nem tudom milyen lett volna nélküle.
2019. jan. 20. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem szédelgett és elesett párszor. Mentünk is a dokihoz, aki mondta, hogy bagyon ritka, hogy így reagálnak.Adott valami gyógyszert vagy vitamint rá. Pár napot adott, hogy elmúljon, utána koponya ct-re kellett volna mennünk. Szerencsére elmúlt.
2019. jan. 20. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerdán kapta meg, én is sok rosszat olvastam róla, de eddig semmi baja, sőt a szokásos másfél hétig tartó éjjeli riadások is elmaradnak eddig.

Nem akarok előre inni a medve bőrére, csak remélem, hogy semmi gond nem lesz.

Az unokatesója aki 2 hónappal idősebb nagyon beteg volt. Láz, szemgyulladás, bár akkor benne már lappangott a bárányhimlő is.

2019. jan. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csütörtökön kapta, azóta bágyadt és nyugos nem tudom, hogy szboltastol vagy mástól.
2019. jan. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nalunk minden mellekhatasa kijott. Brutal laz, dagadt nyirokcsomok es pottyok. Sirtam mellette, hogy kb ha kulon-kulon elkapja ezeket, akkor is ilyen beteg lesz. Tul lettunk rajta, es megertem a szurit, nem vagyok oltas ellenes. De ennel elgondolkodtam, mi ertelme volt. Megszenvedtuk. Ugyan azt a barat gyereke enyhe hoemelkedessel meguszta.
2019. jan. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Decemberben kapta, semmi baja nem volt tőle azóta sem.
2019. jan. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt leszámítva hogy azota csépeli a doktornőt ha megyünk semmi :) de napokkal később magas lázra lehet számítani,nekünk ezt mondta a doktornő
2019. jan. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!