Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok segíteni? 2 vetélés...

Tudnátok segíteni? 2 vetélés és 1 biokémiai terhességem volt

Figyelt kérdés
Mondanom sem kell hogy viseltem.Kivizsgálások sorozata után kaptam clexane injekciót aspirin protectet, l-tyroxint.2018 december 14-én volt az utolsó menszim.Késett így hetfőn teszteltem, írtó halvány lett. Pénteken már látni akart a dokim a sok vetélés miatt. Számítottam rá hogy nem talál még semmit mégis rosszul érintett.Volt már valaki ilyen helyzetben??? Pénteken megyek vissza.Attól félek a tesztek nem erősödnek eléggé??? Nem akarok negatív lenni, de nehéz a sok csalódás után?!

2019. jan. 20. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia!Próbálj meg megnyugodni, és pozitívan gonsolkodni.Teljesen átérzem a helyzeted 13 hónap alatt 3 kémiai terhesség, szörnyen megvisel lelkileg.Engemnis vizsgáltak, most is megyek majd hematologus és immunulogus fog megvizsgálni, vért veszne.Esetleg megkérdezhetem, hogy nálad mi a probléma.Nekem immunológiai összeférhetetlenségre gondolnak, de még nem bizonyított semmi.Köszönöm ha válaszolsz!
2019. jan. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Semmi konkrét nem volt mindenre csak azt mondták, hogy fenn áll a gyanú hogy trombozis hajlamom van és picit túlműködik a pajzsmirigyem.De semmi konkrét. Nagyon félek.
2019. jan. 20. 16:17
 3/8 anonim válasza:
Van remény, nekem másfél év alatt 2 kémiai terhesség egy missed abom volt. A pajzsmirigyem alulműködött, trombózis hajlam derült ki. Kaptam gyógyszert, a terhesség első napjától Clexane injekcióval szúrtam magam és most itt alszik mellettem a 10 hónapos kisfiam. 😊
2019. jan. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ugyan ez van nállam is,ugyan ebben a sorrendben. Hülyeséget követtem el a sok teszteléssel.Nem tudom, hogy tölthetném fel a teszteket?!
2019. jan. 20. 19:06
 5/8 anonim ***** válasza:
kepkuldes.com
2019. jan. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2019. jan. 20. 20:22
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezekkel semmi baj :)

gratulálok :)

2019. jan. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor úgy gondolod, hogy nem gond ha picit halványabb a tegnapi meg a mai mint a pénteki? Mondjuk folyton pisilni kell még éjszaka is!
2019. jan. 20. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!