Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zöld nyálkás bűzös széklet...

Zöld nyálkás bűzös széklet anyatejes babánál?

Figyelt kérdés

Csütörtökön voltunk 3 hós státuszon (3,5 hós a kisfiam) oltást kapott a kötelezőt plusz az agyhártyagyulladás ellenit. Illetve kapott vasat és két csepp vigantolt kell mostmár adnom. Pénteken is volt egy ilyen kakija azt gondoltam az oltás miatt. Ma egész nap rossz kedve volt és ugyanilyen kakija volt este pedig ilyenkor nem szokott kakilni. Más problémája nincs, de ez a kaki iszonyú büdös volt...

Mitől lehet, a vastól vagy beteg esetleg? Valakinek tapasztalat? Nagyon köszönöm!


2019. jan. 20. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nálunk is 3 hós és 4 hós oltás után is. Azt hittem először, hogy összeszedtünk valamit, de szerintem az oltás volt a ludas.
2019. jan. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem nyáladzik sokat?Nálunk az váltott ki nagy riadalmat, hogy a lenyelt nyála kijött egy kakival, /az csak áthalad a gyomrukon nem emésztik meg/ az is ilyen zöld nyálkás,büdös volt.Ha holnap már nem ilyen neki akkor lehetett simán amit írtam.
2019. jan. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elég sokat nyálzik is, főleg mikor a keze a szájában van. Bár lesz talán több is ha beindul a fogzás. Az álla is kissé kipállott a sok nyáltól nem győzöm kenegetni.

Eddig nem volt ilyen csak pénteken és ma. De pl szombaton semmi gond nem volt.

2019. jan. 20. 22:30
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi lányunknak is kb 2-3x volt ilyen kakija a 15 hó alatt.Ezt a nyálas dolgot csak onnan tudom, hogy mi előtte kb 1 héttel voltunk kórházba és mikor megláttam mi van a pelenkába rohantam át a szomszédba a védőnőhöz, hogy most akkor visszaesett a gyerek és menni kell vele azonnal? Megnézte aztán mondta,hogy ez csak nyál.

De ha holnap még ilyen a kakija akkor nem ez a baj, mert egy ilyen pelenka volt minden alkalommal,meg az utána következő pelusa volt még olyan ,,vegyes".Normál+ez a zöldes cucc egy kevés.2 voltam.

2019. jan. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!