Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig kell a babának laktáz...

Meddig kell a babának laktáz enzimet kapnia?

Figyelt kérdés

Kisfiam már 3 hónapja kapja a co lactaset, mert elég hasfájós, illetve nagyon kipattogott az elején még. De nem tudom mégis meddig kell ezt kapja? Lassan 5 hónapos lesz. Kinek mi a tapasztalat?

Illetve mégis mit esztek? Mert szoptatom, és kb. semmit sem ehetek, mert mindenben tej van. :(



2019. jan. 21. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Kb 1,5 hónapot kapta


Elhagytam egy napra

Akkor fájt még..

2 héttel később újra..akkot már bem fájt neki..úgyh ő már 4 hónaposan nem kapta...

3 hetesen jött elő a hasfájás

2019. jan. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%

És mindent ettem


Nrm változott ha nrm ettem valamit, tejet alapból nem szoktam

De minden tejterméket ettem


Chillis babot is ettem

2019. jan. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Az a baj, hogy ettem egyik nap chedart is, mert azt mondta a doki kemény sajtot ehetek, aztán estére ki is pattogott.

2019. jan. 21. 16:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor ő nagyon érzékeny, nemcsak hasfájós


Lehet tejfehérjére és nemcsak laktózra....


Minden tejterméket, tejalapú dolgotbiktass ki ( hozzávalókban se legyen tejsavó se

Pl Ráma margarin sem tej mentes!


2 hét kell, hogy kiürüljön ( úgy emlékszem)

2019. jan. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ket eves koraig kellett szednie a fiamnak. Neki hasfajasa es hasmenese volt, ha nem kapta.
2019. jan. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!