Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem engedi hogy szeretge...

Miért nem engedi hogy szeretgessem?

Figyelt kérdés
8hónapos a kislányom, de sokszor kapálózik vagy kiabál mikor megölelem vagy megszeretnem puszilni.
2019. jan. 23. 08:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, sok dolga van és nem ér rá, így korlátozásként éli meg a tutujgatást.
2019. jan. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Ne erőltesd, várd meg, amíg ő odamegy hozzád.
2019. jan. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém ugyanez. 8 hónapos a kislányom és igencsak reklamál ha puszilgatom, ölelgetem. 1-2 puszit még elvisel de utána köszöni nem kér többet, visít és kapálozik szintén. Olyan gyorsan felnőnek és én legszívesebben egész nap tutujgatnám de ha nem hát nem. :(
2019. jan. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pont most kezdődik nála a kötődési időszak, adj neki egy kis időt. Vannak olyan gyerekek, akik ambivalensen kötődnek, vagyis hiányolnak, ha elmész a közelükből, de amikor visszatérsz, akkor sem nyugszanak meg.
2019. jan. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon ritka, de előfordul hogy engedi hogy az ölembe ültessem, és nyugodt miközben ölelgetem. Meg hogyha puszilgatom mosolyog és nevet. De talán heti egyszer ha ezt engedi, pedig megtudnám enni. 😊
2019. jan. 23. 10:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem már másfél éves a fiam, de a mai napig nem szereti ha megölelem vagy elkapom puszira, nagyon mozgékony mindig van valami dolga, nem szereti a korlátozást:D de magától ha épp olyanja van sokszor jön oda hozzám bújik, vagy ölembe kereszkedik, de ezek se tartanak tovább 10 másodpercnél, és megy tovább játszani :D
2019. jan. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ennyi idősen ilyen volt a fiam. 16 hónapos és most ő jön és ölel puszit ad. ☺ Nyugi ez változik. Most van abban a korban amikor minden érdekli csak ne "zaklassák". Elmúlik,ha lenyugszik.
2019. jan. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!