Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Még nem biztos, hogy babánk...

Még nem biztos, hogy babánk lesz, de nekem nagyon tetszik az Ábel név, ha fiunk lenne, azt adnám, de párom az idióta reklám miatt nem akarja. Ti adnátok?

Figyelt kérdés
Szerintetek mire ő közösségbe kerül, emlékezni fognak erre a reklámra? Fogják emiatt csúfolni?

2019. jan. 23. 12:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem nem fogják,de a gyerekemnek van az ovijában egy Ábel nevü kisfiú,ritka idétlen és buta szegény,én amiatt nem adnám mert nekem a reklám meg az ovis kisfiú már sok,egy hülye gyereket tudok fejben társítani ehhez a névhez,bocs.
2019. jan. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%

Az se biztos terhes vagy, azt se tudod fiad lesz e vagy lányod. Álmodozó típus vagy azt látom.


Ez a reklám jó ideje megy, lehet van 2 éve is, és simán mehet még pár évig.

Én nem adnám, de nem a reklám miatt.

A gyerekek egyébként ha csúfolódni akarnak, akkor nem kell nekik reklám ahhoz hogy kitaláljanak egy gúnynevet.

2019. jan. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Fúú, második, te aztán okos vagy. :D

Még nem is biztos, h terhes vagyok, így van. És akkor?

Egyszer úgyis az leszek és akkor jól jön egy olyan név, amin nem kell hónapokig gondolkozni, mint itt is látni sok párnál, h pár hét v nap van a szülésig, de még fogalmuk sincs, h mi lesz a neve a gyereknek. Szerintem jobb, ha azt már jó előre letisztázzuk és akkor már a pocakban lehet becézgetni, nevén szólítani, amikor beszélünk hozzá. ;-) Amikortól már megtudjuk a nemét, persze.

2019. jan. 23. 12:38
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
nekem tetszik a név, reklámot nem nézek, nem tudom miről van szó, de a reklámok nem időállóak, elsüllyednek, mire ő óvódás lesz. Az fontos, hogy jól hangozzék a vezetéknévvel, (hangosan próbáljátok neveket), mert az viszont időálló, egy életen át használja.
2019. jan. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Nekem tetszik a név. Van a családban Ábel. Egy nagyon okos, talpra esett gyerek.
2019. jan. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%

Mivel fogalmam sincs, milyen reklámról van szó, ez nem befolyásolna. :DDD

Szerintem normális név. Egyik kolléganőm ötéves fiát Ábelnek hívják, nem hallottam, hogy csúfolnák.


Bár, amíg terhes se vagy, tényleg nem érdemes neveken agyalni. Ha megtudod, hogy terhes vagy, simán van még 7 hónapod kitalálni. 1-2 hónap bőven elég rá, bár szerintem mi két hét alatt eldöntöttük. Akkor még a nemét se tudtuk, úgyhogy fiú és lánynév is "készenlétben" volt.

2019. jan. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%

Jaj már ez hülyeség, mármint sajnos bármikor bármilyen terméket elnevezhetnek névről vagy kitalalhatnak még ennél is hülyébb reklámot, ezt senki se látja előre.

Nekünk is több Ábel nevű ismerősunk van, most mit csináljanak, módosítsanak nevet csak azért mert vmi hülye reklám bejott?

Mai világban meg pár év és senki se fog emlékezni erre a reklamra mert jön ezer más amin csamcsogni lehet.

Ez ne tartson vissza. Szerintem klassz név

2019. jan. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%
Az lemaradt, hogy én is jól kitalaltam a neveket előre, de mire a pocakomban volt, egyre inkább nem éreztem neki valónak azt a nevet. Tok mást adtunk végül :)
2019. jan. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat!


Azt meg hadd döntsem már el én, hogy mikor szeretnék a leendő gyermekem nevéről elmélkedni! :D

2019. jan. 23. 13:45
 10/17 anonim ***** válasza:
87%
Én elfogult vagyok, hiszen a kisebbik fiam is Ábel, így nyilván szeretem ezt a nevet, ezért is adtam. A reklámot meg nem ismerem, ahogy a gyerekeim sem, aminek az az egyszerű oka van, hogy 2013-ban lemondtam a kábeltévé előfizetést és ezt azóta sem bántam meg, (sőt) TV van, de adás benne nincs. Sosem mondta a fiam (10 éves most), hogy bárki is erre asszociált volna a nevéről, nem is tudtam, hogy van egyáltalán ilyen reklám és a családban sem említette senki sem, ez biztosan nem lenne nálam szempont semmilyen név kapcsán sem.
2019. jan. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!