Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt aki influenzás/beteg...

Volt aki influenzás/beteg volt a terhessége elején? És elkezdett barnázni tőle?

Figyelt kérdés
Sajnos nálam ez történt... voltam dokinál kaptam rá utrogestánt... az mondta ilyen előfordul a terhesség elején amugy is (az 5. Hétben vagyok) A hasonlo tapasztalatok lehet megnyugtatnának. Köszi.
2019. jan. 24. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Az egyikkel 4 hetesen magas lázam volt + elesettség, végtagfájdalom (előtte 2-3 héttel lettem beoltva, úgyhogy nem tudom, influenza volt-e, de tüneteiben eléggé ugyanaz), a másiknál ételmérgezésem (egy hétévégét a vécén töltöttem, egy hét antibiotikum), de egyiknél sem kezdtem vérezni.
2019. jan. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam is előfordult barnázás a terhesség elején, halálra váltan rohantam el a dokihoz (mondjuk én nem voltam influenzás), aki szintén Utrogestant írt fel nekem. Eleinte nagyon kába voltam tőle, aztán szépen lassan hozzászokott a szervezetem, úgyhogy az első trimeszter végéig szedtem. A kisfiam éppen itt játszik mellettem, most 4 hónapos, a barnázáson kívül problémamentes terhességem volt 😊 kívánom neked is a legjobbakat!
2019. jan. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is pont 4-5 hetesen lettem influenzás, később véreztem is de nem ettől, progeszteron pótlást kaptam és 12. hétig fekvésre voltam ítélve.
2019. jan. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!