Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatás előtt vagy utána...

Szoptatás előtt vagy utána tegyem tisztába?

Figyelt kérdés

Eddig előtte csináltam, mert alvás közben szokott kakilni, de elbizonytalanodtam. Ilyenkor üvölt általában, már annyira enne, így kel fel. Ha utána pelenkázom, akkor meg bukik.

5 hetes


2019. jan. 24. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Kikell tapasztalni. A fiamat akkor pelenkaztam amikor felebredt. Tehát alvás és éves előtt jóval.

Ébredés - Pelenka csere - rövid ébrenlét-éves-alvás és így tovább. Néha álmában kakilt de nem ébresztettem fel emiatt. Úgyis jelzett ha zavarja, de szinte sose zavarta és baja se lett ha neha kakisan aludt fel órát vagy 1 órát.

2019. jan. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Ez az örök kérdés :) Ha előtte, akkor tuti közben bekakil, ha utána, akkor fel kell ébred. Ha utána, akkor előbb hosszú büfi, aztán rakj a feje alá valami összehajtott törülközőt vagy textilpelust lejtőt építve alá, hogy egy kicsit feljebb legyen a feje, és csak óvatosan emeld a lábát, ne nyomd a pocakjához.
2019. jan. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
Előtte szoktam,ha szopi közben bekakil és elalszik, nem ébresztem fel. Akkor kezdhetnék mindent előről. Nem alszik annyit kakisan hogy kicsipje a popsit.
2019. jan. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Eleinte szoptatás előtt pelenkáztam, de nagyon ordított mindig, mert már éhes volt. Aztán áttértünk az evés utáni pelenkacserére, ez sokkal jobb, két szempontból is. Egyrészt evés közben is sokszor bekakil, másrészt így békés a peluscserénél. Szoptatás után minimum 15 percet sétálok vele, hogy böfizhessen, utána már nem bukik pelenkázásnál.
2019. jan. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bukós volt ezért előtte. Volt, hogy bekakilt evés közben nem is egyszer, akkor utána is.
2019. jan. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!