Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért iszik olyan sokat a...

Miért iszik olyan sokat a lányom? Eddig nem ivott ennyit mint most. Ugye nincs semmi baja? Tiétek mennyit iszik és mit?

Figyelt kérdés
Este lefekszik kéri a cumisüveget odaadom neki megissza mindet és megint kér, azt is megissza és csak utána alszik el, Teát szokott inni.
2019. jan. 24. 20:39
 1/9 anonim válasza:
40%
Az enyém sem ivott régen ilyen sokat, pedig mindig is depressziós volt. Sajnos most lemegy 1-2 nap alatt egy üveg vodka vagy keserű. 42 éves.
2019. jan. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom hülyén fogalmaztam na de fáradt vagyok..
2019. jan. 24. 20:46
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Vizet iszik, pontosan nem mértem mennyit de 6-8 decit egy nap. Igaz már nem baba, másfél éves. Mennyi idősről van szó? Ugye nem cukros a tea? Mert a cukros innivaló max finom, nem szomjoltásra való. Azaz még szomjasabb lesz tőle. Az enyém amúgy egyenletesen iszik egész nap. (Nem úgy mint én.. na tőlem kitelik, hogy 1 liter vizet perceken belül megiszok lefekvés előtt, mert nagy luftokat tartok nap közben és szomjas maradok..)
2019. jan. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az enyém eleinte alig ivott valamit, most másfél éves, néha napi 4 üveg is elfogy, máskor meg az egyet se issza ki. Ha tartósan napokig nagyon sokat iszik, akkor nézesd meg a vércukor szintjét.
2019. jan. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon sokat iszik az utalHAT cukorbetegségre.
2019. jan. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem cukros a tea.

Férjem anyukája cukorbeteg. Akkor elviszem orvoshoz:/

2019. jan. 24. 21:09
 7/9 A kérdező kommentje:
10 hóńapos.
2019. jan. 24. 21:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Reggeli első vizeletet vigyél. Tudsz venni gyógyszertárban pisigyjtő zacsit, de vegyél többet, hátha nem sikerül elsőre jól felragasztani.
2019. jan. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a dokit, de valószínű nincs semmi baja. Az enyém is egy időben megivott kicsit több mint 2 litert naponta (vizet). Be voltunk tojva rendesen, hogy finoman fogalmazzak. Nyugi.
2019. jan. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!