Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma kibújt babám első foga....

Ma kibújt babám első foga. Mikortól kell mosnom a fogát? Mivel érdemes? Fogkrémet mikortól használjak és melyiket ajánljátok? Hogy öblítsem ki neki?

Figyelt kérdés
2019. jan. 25. 09:54
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Van a Mamnak ilyen nagyon bébiknek való fogmosó készlete: nyuszis kendő akivel az ínyét lehet és egy mini fogkefe, olyan 3000 Ft környékén van, mi ezt használjuk. Fogkrém szerintem egyenlőre felesleges de nagyon sok márkának van egyébként babafogkrémje ami fluoridmentes és azt nem kell kiöblíteni.
2019. jan. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
70%

Én ujjra húzható szilikon fogkefét vettem akkoriban. Nagyon jó az is, és nincs 3000FT.


Ilyet: [link]


Fogkrémet én 1 éves kor után használtam, fluoridmenteset.

Már 3 éves, 20 foga van, én még mindig nagyon kevés fogkrémet használok nála, mert még nem tudja kiköpni, kiöblíteni. Szép fehérek a fogai :))

2019. jan. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!