Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a hordozó kendőben alszik...

Ha a hordozó kendőben alszik 2 órát, a kiságyban pedig csak 40 perceket, az csalás?

Figyelt kérdés

Melyik akkor a "normális"? Kialussza magát a 40 perc alatt, vagy jobb lenne neki ha 2 órát tudna egyhuzamban? Mind a két esetben nyugodtan ébred, nem nyűgös.

Vagy hol ennyi kell neki hol annyi?


12 hetes baba anyuja



2019. jan. 25. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Nem teljesen értem a kérdést. Nyilván jobb, ha többet tud aludni egyhuzamban, de van olyan baba, aki 20 perceket tud csak aludni, és sosem tették életében hordozókendőbe, hogy kipróbálhasson mást is. Más baba meg kb. 3-4 hónapos kora után annyira kinyílik a külvilág zajaira, ingereire, hogy a hordozókendőben sem tud nagyobbakat aludni egyhuzamban, mert folyton felébrezsti valami, viszont ha ilynekor átkerülne a kiságyba és a nagyobb nyugalomba, jobban menne neki egy idő után az alvás. A gyereknevelésben csak a változás állandó.
2019. jan. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Csalás? :) Miért, mi volt a szabály?

Na de visszatérve ha te bírod hogy 2 órát hordozod minden alvásnál, akkor jó így , persze , ha kialussza magát. Nyilván úgy van, hogy picit megébred de mivel érzi a meleget, az illatod, a szívverésed szépen visszaalszik , így jön ki a 2 óra.

Ha meg a "csupasz" nyilván hideg és nagyobb kiságyban van letéve, akkor 40 perc után megébred, és kész.

Nekem a negyedik babám volt hordozókendős, még éjjel is abban altattam magamon. Csakhát a hátam majd beszakadt.

Aztán elkezdtem rá tornázni , meg ő is nőtt szépen, és úgy 4 hós korától már a kiságyban is aludt 2 órát simán.

2019. jan. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2 eves kisfiam a mai napig tobbet es jobban alszik a vallamon, mint egyedul az agyaban :)

En is hordoztam, szetintme ez termeszetes, h ha erez teged nyugodtabban pihen, en se szeretek egyedul lenni :D

2019. jan. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a 2ora alvás nem ront az éjszakán akkor minden ok!
2019. jan. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amúgy 12 hetes babának 40perc nagyon kevés sztem(!)

Az én fiam 3x1 órát aludt és egyszer felez meg éjszaka 3-4 óránként kelt de azért este 7-reggel 8ig aludt utana kezdődött a nap.

2019. jan. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!