Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2,5 hónapos kislány nem...

2,5 hónapos kislány nem nagyon van el,2 evés közben. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Minden percben szórakoztatni kell.

Csak azért gond mert van egy tesója is.

Cumit nem kér, kiköpi és öklendezik tőle.

Sokszor pár percet van el, zenélőkkel.

Vannak kivételes napok de írtó ritka.

Rengeteget hordozom.

Rajtam szeret cumizni de attól többet bukik



2019. jan. 27. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit vársz egy kéthónapos babától?
2019. jan. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem a rengeteg hordozástól nincs el. En nem hordoztam sohasem , most 4 hónapos , es jol el van magában is. Fedezi fel, hogy mikre kepes.mondjuk a tied meg nagyon pici, lehet fog az alakulni. Miert hordozod? Hasfájós? En kérdeztem a védőnőt a kotodesrol, hogy ha hasfajos lesz a baba, baj ha nem veszem fel, csak mellé fekszek, simogatom...stb.attol kotodni fog -e... azt mondta az a lenyeg hogy ne hagyjuk magára. En ugy voltam vele, ha a kezemben is ordit akkor tokmindegy hogy mellette vagyok, vagy o van rajtam. Minden hiaba ilyenkor.
2019. jan. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lányom 2,5 hós nekem is. Megszoptatom, utána max fél órára tudom betenni az ágyába a forgó alá, mert ezt követően elálmosodik ezért elkezd sirni. Estefelé van el kb egy órát ha látó és hallótávolságon belül vagyok, ilyenkor gügyörészik meg nézelődik.

Van mellette is nagyobb tesó, vagy az egyikhez rohanok vagy a másikhoz.

2019. jan. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Minden baba más, valaki tok jól elvan magában, más meg teljes embert igényel.


Enyém is ennyi idős, és még hasfajós is. Ő is kb egész napra és éjjelre igényli a társaságom, vagy apaét. Ez van, bízom benne hogy később kicsit önállóbb lesz. De két hónapostól nem várhatsz ilyet, ha nem a természetéből fakad.

2019. jan. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Van egy kisfiúnk, aki annyira nyugodt baba volt, hogy elképesztő.

Ő elvolt, nézelődött, jókedvű volt. Tápszert kapott és cumizott.

A kislányunk, anyatejes és nem cumizik.

Ő is egy jókedvű baba egyébkènt, de egyszerűen nem szeret egyedül lenni.


Azért kezdtem hordozni, mert születése 1.percétől ilyen, és 1 hónapos korában elkezdtem, mert hiába vártam változást.

Hasfájós volt pár hétig, szerencsére kinőtte.


2-es válaszoló:

Nyilván nem varok sokat egy babától, sőt, még a 3,5 éves kisfiamtól sem!


Nem volt időm teljesen kifejteni a kérdésem!

Sok ilyen babát ismertem, mikor a kisfiam született, hordozni kellett őket stb.. arra lettem volna kíváncsi, hogy ez azért normalizálódik ha tud mászni a tesó utáb stb?


Lényegében csak megnyugtatást vártam 😅

2019. jan. 28. 08:24
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem 2-es hanem 1-es válaszolónak szólt a válaszok❗️
2019. jan. 28. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!