Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cseppmentes itató vált...

Milyen cseppmentes itató vált be 20 hónapos körüli babádnál?

Figyelt kérdés
Néztem a pohár kinézetűt meg szívószálast is.
2019. jan. 28. 13:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%

21 hónapos a lányom és 1 éves kora óta MAM csepomentes sportkupakos itatóból iszik és pohárból.


És már magáról is azt mondja, hogy nem baba, hanem kislány:)

2019. jan. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
Nekünk a legjobban az ikeás kis itatópohár vált be, nagyon szereti a kislányunk, nem dől belőle a víz, kényelmes fogni, a célnak tökéletesen megfelel.
2019. jan. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Pont mint az egyes, csak kisfiú és 15 hós. A sportkupakhoz még használjuk a szelepet, mert különben pancsolás lenne, az egész nap elérhető. Poharat étkezésnél kap.
2019. jan. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is a MAM vált be.
2019. jan. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Az én fiam 16 hos csak pohárból hajlandó inni, úgyhogy figyelem az ötleteket, mert útközben jól jönne valami egyszerűbben kivitelezhető megoldás
2019. jan. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Láttam pohár jellegűt pl nuk 360, tommee tippee 360. Ezek tulajdonképpen cseppmentes poharak csak nem tudom mennyire tudnak belőle inni...
2019. jan. 28. 15:18
 7/11 anonim ***** válasza:
Mam sport cup illetve rendes pohár. Mostanság inkább pohárból iszik, de nem raktuk még el a csőröst sem. Másfél éves kislány.
2019. jan. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tommeetippe csőrös vált be. Most már szétszedhető a szelep benne igy jól lehet tisztitani.
2019. jan. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne szórakozzatok már az ilyen többezres, lehúzós itatókkal. Ennyi idős gyerekek a bölcsiben már sima kis műanyag bögréből isznak nagyon ügyesen. Minek elrontani? Útközben meg sima szívószálas itató elég. Így rontjátok el.
2019. jan. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Utolsó, ez nem elrontás kérdése, hanem önkiszolgálás. Egy pohár vizet nem igazán lehet az asztalon tartani ekkora gyerekek mellett, a cseppmentes itatókat tele töltöd és akkor iszik belőle, amikor akar, ott van a szeme előtt.

1-es vagyok és írtam (többen is írták), hogy simán tudnak pohárból is inni a gyerekeink.


Kérdező, a nagyobb lányomnak volt olyan pohara, amire gondolsz, teljesen jól használta kb. 1 éves kor fölött, de rossz elmosogatni.

2019. jan. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!