Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van értelme ikertriciklit venni?

Van értelme ikertriciklit venni?

Figyelt kérdés

Lassan másfél évesek, egymás melletti babakocsijaink vannak, igen van kettő is de szeretnék valamit amivel könnyebb lenne csak kimozdulni vagy elszaladni boltba stb anélkül hogy babakocsit kéne nyitogatni cipelni és be is fejünk a szűkebb helyekre..

Valakinek véleménye, tapasztalat? Megmaradnak benne? Van értelme? Megéri rá költeni? Fogjuk egyáltalán hasznalni?


2019. febr. 3. 00:37
 1/3 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem praktikus,de azt neked kell tudni,h kihasználjátok-e vagy sem.

Nekem egy fiam van,16 hós és nem hajlandó ráülni a műanyag kismocira. Mindig csak tologatni akarja. Nem tudom,h fogjuk-e használni valaha...

2019. febr. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
És ha vmi egymàs mögötti ikervabakocsit vennétek? Vmi legegyszerűbbet. Olyan jàrgànyból, amit esetleg később majd hajtani is tudnak, én olyat vennék, amit màr egymàstól függetlenül tudnak majd hasznàlni. ( És hozzà egy új idegrendszert...😀)
2019. febr. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sok értelme nincs, ugyanúgy hatalmas és nem is biztos, hogy akarják majd használni. Nekem egyik gyerekemnek sem volt, kismotoroztak ilyen idősen. Tekerni úgysem tudják és én eleve agyfaszt kapok attól, ha valaki tricikliben tologatja a gyerekét. Babakocsi, és ha már kikívánkozik, akkor tegyen a haladásért :D
2019. febr. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!