Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti babátok is hamar elfárad...

Ti babátok is hamar elfárad ha hason "tornázik"?

Figyelt kérdés

Most lesz 3hós kislányom, figyelünk h sokat legyen hason,úgy is alszik

Szépen támaszkodik,tartja a fejét,nézelődik ilyenkor,de hamar elfárad és nyűgös lesz. Ilyenkor hagyjam ott tovább akkor is? Mert fel szoktam venni vagy a hátára fordítom. És gondolom igen, de normális,hogy kb 5 perc alatt elfárad? (A mellkasunkon is szokott lenni,ott is kinyomja magát és jó kedve van közben)



2019. febr. 3. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
3hónaposnál ha 5 percig tartja a fejét, szerintem az nagyon jó. Annyi idő után nálunk is már bőven le-le rakta a fejét. Most se bírja sokáig tartani, de egy kis pihenő után újra megy neki. Ha sír akkor mindig átfordítom, ha nyűgösködik akkor még hagyom, max. próbálkozom szórakoztatni.
2019. febr. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bőven jó. Gondolj bele, sosem használta ezeket az izmait, természetes, hogy elfárad. Próbáld meg te 5 percig úgy tartani magad, lehet be is áll a nyakad.
2019. febr. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én lányom két és fél hónapos, mi is sokat tornáztatjuk, ő is hasonlóan reagál mint a te babád, hamar elfárad. Mellkason nagyon szereti kinyomni magát, ott tovább is bírja. Teljesen normális, én is elfáradok ha sokáig kell tartanom magam. Nem az a fontos minél tovább tartsa magát, hanem hogy minél többször kerüljön hasra.
2019. febr. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Teljesen normalis.

Pont harom honapos a fiam es o is par perc alatt elfarad ha hason van, leengedi a fejet, megkeresi a kezet es inkabb azt szopogatva fekszik tovabb. :)

Ha a mellkasomon van, akkor tovabb birja, de ott konnyebb is nekik tartani magukat szerintem, mint az egy siku talajon.

Az az erdekes, hogy mar jo ket hete hasrol hatra fordul, viszont csak addig, amig nem faradt. Ha elfarad, akkor mar csak “kuzd” a fordulasrrt, de nem sikerul.


Ez egy nagyon nehez munka nekik, nem is kell, hogy sokaig csinaljak, inkabb a rendszeres gyakorlas a lenyeg, hogy naprol mapra erosodjenek azok az izmok.

2019. febr. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mennyivel evés után teszitek hasra a bukás miatt? Nálunk: kaja-böfi-pihenőszék( ahol még nincs teljesen hanyatt) és csak utána has,de sokszor ilyenkor is jön vissza és néha ez rontja el a kedvét.
2019. febr. 3. 19:07
 6/6 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Kb egy oraval eves utan. De az en fiam eleg bukos, ha korabban raknam hasra, akkor kb minden visszajonne.

O eleg sokat alszik, igy eves utan “jatszok vele” egybol, beszelgetunk, eneklek neki, setalgatok vele korbe, ilyesmi, majd azutan pihenoszekezik, ha csinalnom kell valamit. Ezutan jon a hasazas, utana picit meg ebren van es alszik.

Minden eves elott alszik meg napkozben is fel/egy orat, ha sokaig varok a tornaztatassal, akkor mar tul faradt hozza.

2019. febr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!