Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Légzésfigyelő! Valaki elmagyar...

Légzésfigyelő! Valaki elmagyarázná ez hogy is van?

Figyelt kérdés

Bocsánat ha buta kérdés de nem értem hogyan is működik.


Szóval, ugye beleteszük a kiságyba. Egy videóba láttam hogy a kezünk segítségével tudjuk ellenőrizni hogy működik e.

Nos a mienk szépen működik, ha kiveszem a kezem máris csipog.


Na de itt jön a kérdés. Hogy ugye a légzést figyelné elméletileg de a kezem mozgására mégis reagál, ez hogy lehetséges? Mintha inkább a mozgást érzékelné.

De akkor a baba légzését mégis hogyan érzékeli?! Mert hogyha benne van a kiságyba de levegőt nem vesz akkor sipolnia kellene ugye?!


Vagy az mikor benne van a kezem az én légzésemet érkézeli?


2019. febr. 3. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem a széndioxid szintet méri a baba orránál, hanem a rezgést amit a baba mellkasának föl-le emelkedése okoz. Ez szimpla mozgás. Ezért érzékeli a kezedet is. Vagy a huzatot. Vagy a tüzijátékot. Bármit amitől berezeg. Nem olyan bonyolult szerkezet.
2019. febr. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Úgyvan, a baba mozgását érzékeli, ahogy a mellkasa mozog fel-le légzésnél. De vigyázni kell mert bármilyen rezgésre beindul, ezért a figyelő érzékenységet állitsátok be, illetve fontos hogy a kiságyhoz ne érjen semmi ami rezgést adhat át neki ( pl pelenkázó).
2019. febr. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!