Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki használta a"BIOGAIA" nevű...

Aki használta a"BIOGAIA" nevű cseppeket, mi a tapasztalata? (Zöld székletre javasolta a védőnő, de azt hallottam a sok bukásra is jó)

Figyelt kérdés

#védőnő #zöld #tapasztalat #javaslat #használat #biogaia #cseppeket #székletre #bukásra
2019. febr. 3. 16:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%
Hasfajasra használjuk, nálunk semmit nem ér
2019. febr. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
63%
Zöld lett tőle a széklete és nem is segített a hasfájáson.(nekünk legalábbis hasfájásra ajánlották)
2019. febr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
14%
Semmit sem ér hasfájásra, nekünk az segített hogy tápszerre váltottunk anyatejről :(
2019. febr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
27%

Palmaolaj van benne, ami az arra erzekeny babaknal meg ronthat is. A hasfajast sem szunteti egyebkent meg, mert csak reszleges tuneti kezeles, mivel ez egy szimpla probiotikum, ami az immunrendszer mukodeset tamogatja a normalis belflora helyreallitasat celozva.


Arra kellene rajonni, mi okozza a hasfajat (tejfeherje, tojasfeherje, laktoz, szoja, egyeb allergen).

2019. febr. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
A sok bukas, zold szeklet gyakori tunete a tejfeherje-allergianak. A probiotikum kiegesziteskent segithet valamennyit az allergen megvonasaval parhuzamosan. Anyatejen keresztul is atmegy a tejfeherje, de okozhatja a gluten is.
2019. febr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Kitartóan hasznaltuk a gyereknek mert mindenki eskudott ra. Szekrekedes, hasfajasra

Amint abbahagytuk mert egyszer elfelejtettem venni es nalunk nincs a kozelben patika es kimaradt 4nap, a gyerek normalisan elkezdett kakilni... Lehet veletlen, de mi azota nem vesszük es nem is fogjuk.

2019. febr. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon bevált hasfájásra, a bukásról nem tudok nyilatkozni, egyik gyerkőc sem volt túl bukós baba.
2019. febr. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem segített. 2 üveggel használtunk el, kb 1 hónap. Szóval azt se lehet mondani, hogy túl korán adtam volna fel.
2019. febr. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
#6-os, érdekes, mi is így jártunk. De mivel nem tudtam elképzelni hogy okozhatna napi 5 csepp székrekedést, gondoltam véletlen egybeesés. De ezek szerint nem csak mi jártunk így.
2019. febr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Kedves ötös! A sok bukás és a zöld széklet nem egyidejű tünet a lányomnál. Már a kórházban is bukott rengeteget. Ott azt mondták sok magzatvizet nyelt. De mar3 hónapos és nem javult semmit. Elég mohón eszik én másra nem tudok gondolni ezzel kapcsolatban.

A zöld széklet kb 4-5 napja van de hol ilyen hol olyan zöld és azota eszik ilyen rengeteget is. Én arra következtettem hogy növelése növekedési ugrása van. Egyébként én csak a széklet miatt kerestem meg a védőnőt mit mond rá, és arról fogalma sem volt miért lehet, de azt mondta próbáljam meg ezt vagy a normaflore-t ártani nem árthat. :/

Ezért kérdeztem hogy kinek mi a a tapasztalata, mert én is úgy tudom hogy hasfájásra szokták, ami neki nincs.

Annyiban lehet igaza, hogy ha bélflóra egyensúlyának felborulása miatt lenne zöld, arra kiválóan alkalmas lenne a probiotikum, mint egy fertőzés pl. De annak más tünete is kellene legyen.

Én babám nak annyi tünete van, hogy a kétóránkénti éves helyett 5napja óránként eszik. Este a négyórás alvasok helyett kétóránként enni kér.

2019. febr. 3. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!