Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Masnak is vannak belső fájdalm...

Masnak is vannak belső fájdalmai szülés óta?

Figyelt kérdés

Rekeszizmom majdnem naponta úgy benyilal mintha izomszakadásom lenne.

A bak oldalon a medence résznél 1mpig tartó éles szúró fájdalom is van azóta.

Mintha leszúrnának.

Burokrepesztéssel szültem és olvastam ez amivel repesztik egy pálcika.

Nos nekem egy hatalmas hosszú ollóval nyúltak fel és iszonyatos kín volt.

Annyira fájt hogy inkább akkor ott kiszálltam volna a testemből.

Egész szülés alatt kín volt vért vettek infúziót adtak szétszúrtak a vénám.

Azóta vagyok így lenyomorodva.

Naponta van belső szervi fájdalom.

Lehet azzal a nagy ollóval valami megsérült odabent.


2019. febr. 5. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
A fájásokhoz képest szerintem kismiska hogy vért vesznek vagy burkotrepesztenek... Burokrepesztes szerintem meg mindig jobb mintha órákig vajúdnál még. Mikor szultel? 6 hetes kontrollon minden rendben volt?
2019. febr. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hasi uhn volt csak a hát hetes kontrollon.

Mert épp megvolt az első mensesem.

Ami azóta is is megjön minden hónapban


Kis ciszta volt de a doki szerint a hormonok miatt.

Szoptatás mensesem egyszerre ez okozta

2019. febr. 5. 10:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Idő amíg minden belsö szerv ismét a helyére kerül, ezt a fájdalmat érzed, ahigy vándorolnak a beleid, gyomrod lefelé


Nekem is volt burokrepesztés, ollóval szintén, nem hiszem hogy ez okozza a fájdalmat.


Mikor szültél? Kontrollon voltál már?


Nekem 12 hét után már nem fájt olyan intenzitással a dolog, szóval légy türelmes, szedj sok sok vitamint :) meg a sok folyadék. Az sokat segít

2019. febr. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már... Ezek a dolgok minden szülésnél megtörténnek, nincs ebben semmi 'extra'. Burkot koherrel is szoktak repeszteni (az olló, aminek tompa a vége); de azt ugye te sem gondolod komolyan, hogy azt mélyebbre vezetik fel, mint ahol burok kezdődik?! Tudod, ott volt még egy baba is, akiben senki sem akart kárt tenni egy burokrepesztéssel...

Az meg, hogy vért vettek... na bumm! Nyilván a te érdekedben, egy normál szülés részeként, mint minden kismamától. Az, hogy nem találtak vénát elsőre... szintén megesik. Nálam pl. gyakran előfordul szülés nélkül is, hogy csak 3.-4. próbálkozásra sikerül. 'Hozott anyagból' dolgoznak ők is, és nem mindenkinek vannak jó vénái.


A oldalsó szurkálás a medencében simán lehet hormonális, ahogy a petefészkek kezdenek újra működni egy terhesség után. Mióta megszületett a kislányom, nekem is vannak ilyen szurkálódásaim, és teljesen rendben van minden.

Szerintem te éled meg túl intenzíven ezeket a dolgokat...

2019. febr. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
:D:D Szerinted az ollóval a hasadban kotorásztak? Jézus...A burok alsó részét,ami a méhszájnál volt,azt csípték meg az olló hegyével. Nem a nyakadig dugták fel. 9 hónapig el volt tolódva bent minden,annak idő kell,míg helyreáll.
2019. febr. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!