Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy néz ki egy napotok?...

Hogy néz ki egy napotok? (Kettő - három hónapos babával)

Figyelt kérdés

2019. febr. 6. 07:14
 1/6 anonim ***** válasza:

A kislanyunk mar lassan 5 honapos, de ugy igazabol “ napirend” csak kb 1,5 honapja -2 honapja van neki, 2 honaposan egyaltalan nem volt , 3. Ho utan kezdett alakulni ugy igazan. Addig ugy evett es ugy aludt, jatszott, ahogy neki tetszett, mindegy volt hogy mikor furdettuk pl.

Akkoriban ugy nezett ki kb a nap, hogy reggel 6 es 10 kozott barmikor kelhetett, barmennyit ebren/aludva tolthetett kozte, neha tobbet-neha kevesebbet jatszott, stb stb. Ne stresszelj, ha nalatok is igy van meg!

2019. febr. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem stressszelek, kíváncsi vagyok csak, más anyukáknál hogy megy egy ekkora babával.
2019. febr. 6. 07:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Még nincs teljesen 3 hónapos a fiam. De nem sokkal ezelőttig őskáosz volt az élet. Iszonyú hasfajós volt, örültem ha néha alszik kicsit és néha engem is hagy. Mostanra egész jól kinőtte.

Éjjel egytől 4 óránként eszik, vannak játékos periódusai, és van amikor semmi sem jó és sír. Persze sokat alszik is, többnyire valamelyikünkön. 😆 Valamikor 7-8 körül fürdés. Ez a nap fenypontja, imádja.

2019. febr. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom 4 hónapos,de kb. egy hónapja sikerül napirendet alakítanunk.

7-8 között kel. Átöltöztetem,játszunk 1 órát,tornázunk. 9 körül kaja. Utána nagy nehezen alszik 30 percet. Miután felkel megint játék,hasalás. 12 körül kaja. Utána altatás. Nagyon rossz alvó,szóval van,hogy ilyenkor se alszik 1 órát se. 3-4 kor megint etetem. Ha keveset aludt dél körül,még fél órára ilyenkor is elaltatom. Ha aludt,akkor du. 4-7 ig fent van. Játszunk,tornázunk,fürdetem. Amikor már nyűgös,megetem és el is alszik szinte mindig. Éjszaka 3-5 között megetetem,de többször is felkel éjjel,olyankor cumit a szájába teszem és jó esetben alszik.

Nektek hogy néz ki egy napotok Kérdező?

2019. febr. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4 hónapos a lányom, nálunk így néz ki:

7-8 között kel, fél órát elvan a kiságyban, addig én elintezem a reggeli dolgaim. Eszik, bufizik létezem kicsit, addig reggelizek, atoltozok stb. Utána játszunk, leteszem és csinálom a dolgom, addig elvan. 10-11 körül nyugoskodik, akkor elaltatom, alszik kB. 12-ig. Akkor megint eszik, játszunk majd 2 körül sétálunk, ha jó idő van közben alszik. 3 körül megint eszik, sokszor megyünk utána rokonokhoz, esetleg kocsival boltba, ilyenkor is alszik picit. 6 körül megint eszik, játszunk majd 8 kor fürdés. Utána eszik, kB 9 körül elalszik és jó esetben csak reggel kel 😊

2019. febr. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én lányom 2.5 hónapos.

Reggel fél hétkor kel szinte mindig. Peluscsere, ruhacsere. Cici, utána kb még háromnegyed órát alszik. Felkel 8korul akkor magában játszik fél órát kb. Nézelődik, játékokat akasztok a pihenőszekre.

10ora körül megint alszik egy keveset, utána tízóraizunk. Játék, nezelodes, torna, hasalas.

Délben ebéd utána sétálni szoktunk, ha hazajöttünk csak utána tud elaludni. Kettő óra körül. Négy órakor uzsi, utána kis játék, nyolckor fürdés utána vacsi aztán már alszunk. Éjjel háromszor ébred éjfél, fel három, négy óra, és fél hétkor kezdődik elölről.

2019. febr. 6. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!