Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez még "normál mennyiségű"...

Ez még "normál mennyiségű" kézben tartás?

Figyelt kérdés
Kislányom 3 hónapos, elvan a pihenőszékben is ill a földön a játékokkal hason. Ha nem fáj a hasa,és látom h fáradt e tudom úgy tenni aludni,hogy egyedül elaludjon. Viszon mikor olyan panaszosan sír a hasa miatt(vagy ki tudja miért😁) akkor ölelgetem amíg megnyugszik(2perc alatt,de van h 2óra alatt),el is alszik rajtam. De nem mindig teszem ilyenkor le mert olyan édes!!!naponta 2-3szor mellkason pihen. Ez nem túl sok? Nem lesz baja belőle,hogy aztán nem lesz el egyedül?

2019. febr. 6. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A szeretgetesbol, testi kontaktusbol anya-gyermek kozott nincs olyan, hogy eleg! 🥰
2019. febr. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is hagyom, hogy rajtam aludjon nappal a kislányom. (4 hónapos) Tovább alszik és nekem is jól esik. Közben pihenek én is, tv-zek, telefonozok. Mikor ébren van simán el van, tudok mellette főzni, takarítani. Nyugodtan altasd így, ha jól esik 😊
2019. febr. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha úgyis szereted magadon tartani, akkor miért baj ha igényelni fogja? Én sosem altattam így, mert teljesen jól aludt a kiságyban. Ha nektek így megfelel, baja nem lesz tőle, inkább az anyukák akarnak egy idő után mást is csinálni.
2019. febr. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pár napja szinte rögtön leteszem mikor fáradtság miatt sír,el is tud egyedül aludni. Néha kell paskolni a fenekét egy darabig. Így nem fog a kötődése hozzám lazulni ugye?
2019. febr. 9. 13:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem;)
2019. febr. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!