Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba születése után milyen...

Baba születése után milyen gyakran jár házhoz a védőnő? És a babát milyen gyakran kell vinni hozzá?

Figyelt kérdés
Vagy csak akkor megy házhoz,amikor hazaviszik a babát?
2019. febr. 6. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

A védőnő munkamorálján múlik.

1 hónapos korig hetente, 1 éves korig havonta egyszer kellene

2019. febr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

5,5 éves a gyerekem, a születése után 5 nappal volt nálunk először és utoljára.

1 éves koràig havonta 1x vittem hozzá, azóta az èves státuszokon kívül ha éppen eszemben volt elvittem 'félidőben'is 1x

2019. febr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az előző védőnőm azt mondta, hogy 6.hetig hetente 1 látogatás van. A nagyfiamnál anno 1 hós korig jött ki, utána 1 éves korig havi státusz volt.

Most 1x volt hazaérkezéskor aztán most jön harmadjára. 2 hetes a pici, de szerintem ez függ attol, mennyi babához megy, mennyire leterhelt. Lehet, hogy nem is jön már többet,csak mi visszük.

2019. febr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem választhatsz, ha viszed tanácsadásra akkor nem megy ki. Nálunk egyszer sem volt illetve mikor megszülettek a gyerekek másnap kijött mert nem volt doktornő és ő jött ki.
2019. febr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12%
Kimegy, amikor hazamentek a kórházból, utána 6 hetes korig hetente, 1 éves korig havonta, 2 éves korig 2 havonta. Ha gond van, akkor ennél akár többször is. Hozzá nem kell menni.
2019. febr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

6 éves a fiam. Akkor volt kint a védőnő, amikor hazajöttünk a kórházból. Azóta nem.

Mi csak a kötelező státuszokra mentünk/megyünk hozzá. Bőven elég belőle ennyi.

2019. febr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Koraszülött a fiam. A kórházi zárón is fokozott védőnői és háziorvosi ellenőrzést kértek.

A védőnő akkor jött ki, mikor haza érkeztünk. Azóta csak akkor látom, ha mi megyünk. Bár kb minden héten bejelentkezik, hogy jön. De aztán sosem érkezik meg...

2019. febr. 7. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6 hetes korig majdnem minden héten jött (volt, hogy csak felhívott, hogy minden rendben van-e, jöjjön - e), azóta havonta jön általában még oltás előtt, hogy át tudjuk beszélni azt is.
2019. febr. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!