Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek mikor kezdett el...

Nektek mikor kezdett el maszni es felallni a babatok? Hany honaposan?

Figyelt kérdés
Babam 9 honapos meg csak kuszik es negykezlab dolongel elore hatra. Mindenki el van kepedve h meg nem maszik v nem allt meg fol. Tenyleg ennyire le van maradva? Nektek mikor csinalta ezeket?
2019. febr. 7. 16:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
10 hónaposan kúszott, 13 hónaposan mászott illetve bútor mellett felállt, lépegetett, 18 hónaposan indult el. Semmi baja nem volt.
2019. febr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
12 honapos korig " kell "maszni, allni.
2019. febr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
5,5 hónaposan mászott, 8,5 hónaposan indult el.
2019. febr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
8 hónaposan mászott, egy éves volt amikor pár lépést tett, de 14 hónapos körül volt amikor igazán megindult.
2019. febr. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%

Fiam 9 hónaposan kezdett kúszni, majd pár napra rá mászni. 10,5 hónaposan állt fel, járni 13 hónaposan tudott (kapaszkodás nélkül). Emlékszem mennyire el voltam keseredve, hogy az én babám le van maradva, de igazából mindegy is, mert behozta minden lemaradását, sőt, szinte már le is körözte a kortársait (már 6 éves).

A lányom 7,5 hónapos most és még nem kúszik, csak hátra meg körbe körbe a hasán, de tudom, hogy majd belejön ő is, semmiről mem fog lemaradni.

2019. febr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
38%
10,5 hónapos, 7 hónapos kora óta kúszik, pár hete kezdett bútorok mellett felállni, mászni sajnos még csak pár alkalommal pár "lépést" csinált, de bízom benne, hogy még beindul és nem marad ki neki.
2019. febr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A kisfiam 8 hónapos, kúszik mindenhova de nem mászik. Ellenben mindenhol feláll már vagy egy hónapja és bútorok mellett már oldalazva lépeget. Szerintem szrj le mindenkit, nem egyforma ütemben fejlődnek a gyerekek, vannak lusti babák és olyanok akik már 8 hónaposan mennek. Semmi nincs kőbe vésve és egyébként nincs is megkésve a babád semmivel. :)
2019. febr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%
7 vagyok: azt kihagytam, hogy 5 hónapos kora óta kúszik előre is de 3 hónap alatt sem ment át ez mászásba. Ez van. :D
2019. febr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%
5 hónaposan kúszott, fel évesen felallt, 7 honaposan mászott és kezdett a bútorok mellett lepegetni. Egy éves kora előtt kb 2 héttel kezdett pár lepest menni egyedül és 1 évesen már biztosan járt.
2019. febr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
17%
Bocsi az OFF - ért, de kúszás, màszás között mi különbség van?
2019. febr. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!